Totally Reliable Delivery

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

رساندن کالاها از نقطه‎ای به نقطه دیگر با استفاده از وسایل نقلیه‎ی گوناگون

سال: 2020
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  هدایت وسایل نقلیه، راه‎رفتن و دویدن با لمس صفحه‎ی بازی یا ضربه زدن با انگشت بر روی علامت‎های مشخص شده‎ انجام می‎شود و همچنین بازیکن دست‎های شخصیت را برای گرفتن کالاها و بالا بردن آن‎ها کنترل می‎کند. عوامل چون به راحتی زمین ‎خوردن شخصیت، تعداد بالای گیر کردن او در وسایل نقلیه و رعایت سرعت مناسب در هنگام راندن وسایل نقلیه کنترل شخصیت را بسیار چالش‎برانگیز کرده‎ است.
  در بازی گروهی با دوستان، بازیکنان با تمرین کار گروهی به یکدیگر کمک می‎کنند تا کالاها را در مدت زمان کوتاه‎تری به مقصد برسانند.
  در صورت عدم کنترل مناسب شخصیت از وسایل نقلیه با صدای دردآلودی روی زمین می‎افتد. تصاویری از انفجار و تصادف با گرافیک کارتونی در بازی وجود دارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نام اندروید بازی Totally Reliable Delivery Service است. هدف از این بازی رساندن کالاها و اجناس متفاوتی مثل جعبه از محلی به محل دیگر توسط وسایل نقلیه‎ی گوناگون مانند ماشین، کشتی و هواپیما در کوتاه‎ترین زمان ممکن است. نقشه‎های متفاوتی در بازی وجود دارند که هر یک تعدادی مأموریت مختلف جهت رساندن کالاها در اختیار بازیکن قرار می‎دهد. بازی به دو حالت فردی یا گروهی و به صورت آنلاین قابل انجام است. در حالت گروهی که حداکثر چهار بازیکن در آن حضور خواهند‎ داشت بازیکن می‎تواند از طریق پلتفرم بازی، دوستان خود را به بازی دعوت نماید و بازی گروهی انجام دهد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.3.3 iOS در تاریخ 99/03/26 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  در طراحی بازی از رنگ‎های تند استفاده شده‎ است. وسایل نقلیه‎ی موجود در بازی از تنوع بالایی برخوردار هستند و در طراحی حرکت شخصیت و برخی مأموریت‎ها صحنه‎های خنده‎داری وجود دارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  جهت در اختیار داشتن تمامی نقشه‎های بازی، پرداخت مبلغ 6.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  جهت قرار‎گیری در بازی گروهی دسترسی به اینترنت لازم است. صفحه‎ای با نام این بازی در فیس‎بوک وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۳.۳
  واحد پول رایگان
  ناشر TINYBUILD LLC
  سال انتشار ۲۰۲۰
  ارز رایگان