Touch the wall

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
گذر از مسیر و جلوگیری از برخورد به موانع موجود با هدف لمس دیوار پایان
سال: 2019
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  حرکت روبه جلو بازیکن تنها با نگه داشتن انگشت بر روی صفحه صورت می‎گیرد و در واقع سازوکار انجام آن ابهامی ندارد. منوی بازی دارای گزینه‎های اصلی و فونت و اندازه‎ی مناسب است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  این بازی در واقع مسابقه‎ای میان چندین نفر، در پیستی با موانع مختلف است. بازیکنان در مسیر مستقیم حرکت می‎کنند و باید در عین تلاش برای زودتر رسیدن به هدف پایانی، با موانع موجود در مسیر برخورد نداشته باشند. فردی در انتهای خط ایستاده و هرچند وقت یکبار به سمت بازیکنان برمی‎گردد که در آن زمان هیچ بازیکنی نباید حرکتی انجام دهد زیرا در صورت دیده شدن توسط فرد، بازی را باید مجددا شروع کند. موانع مسیر شامل دیوارها و توپهای متحرک، چکش‎هایی که از بالا به سمت پایین می‎آید و مواردی از این قبیل است. گاهی در مسیر سکه‎هایی وجود دارد که بازیکن می‎تواند با جمع‎آوریشان شخصیت بازی را تغییر دهد. حرکت بازیکن با نگه‎داشتن انگشت بر روی صفحه و تکان دادن به طرفین شکل می‎گیرد.‎ برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/10/18 نوشته‎شده و برمبنای نسخه‎ی 1.9.3 iOS است.

  کیفیت

  پیست مسابقه و مسیرها بر روی دریا ساخته‎شده‎اند و ثابت بودن پس‎زمینه تا حدودی بازی را یکنواخت کرده است. موسیقی در حین بازی پخش نمی‎شود و تنها صداگذاری‎هایی مثل قدم زدن شخصیت‎ها در طول بازی به گوش می‎رسد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  در این بازی خرید درون برنامه‎ای وجود دارد.

  مشخصات برنامه

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۹.۳
  سال انتشار ۲۰۱۹