Toy Blast

بررس متن: پریا کنکاشور

5+

ترکیب بلوک‌های رنگی و پاک‌سازی‌شان

ناشر: Peak Games سال انتشار: 2014

Toy Blast

5+

ترکیب بلوک‌های رنگی و پاک‌سازی‌شان

ناشر: Peak Games

سال انتشار: 2014

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
سازوکار استفاده از این بازی بسیار ساده است کافی است بعد از پیدا کردن بلوک‌های رنگی همرنگ با اشاره‎ی انگشت آنها را از بین برد. ولی آنچه این بازی را چالش‌برانگیز و جذاب می‌کند دستورالعمل‌های متفاوت هر محله‎ی آن است. در الگوی بازی این چالش‌ها در ابتدای بازی بسیار ساده است، اما با بالا رفتن مراحل دشوارتر می‌شوند.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی در دسته‎ی بازی‎های ترکیب رنگ مشابه است. کودکان می‌بایست بلوک‌های رنگی همرنگی را به‌صورت افقی یا عمودی از بین ببرند و بسته به روش انجام این کار، جایزه‌های مختلفی دریافت می‌کنند. به‌طور مثال در صورتی که کودک تعداد ۵ یا بیشتر بلوک مشابه به‌صورت افقی یا عمودی را از بین ببرد، پاداشی به‌صورت مکعب روبیک مانند دریافت می‎کند. این بازی دارای چالش‌های متنوعی است اما به‌طور کلی از بازیکن خواسته می‌شود که قسمت‌های مشخصی از نقشه بازی را پاک کند یا توپ‌های رنگی را از بین ببرد. وجود محدودیت حرکات بازی را دشوارتر کرده است. چالش‌هایی به مناسبت‌های مختلف و به‌صورت روزانه در اختیار قرار می‎گیرد تا نه‌تنها جذابیت بازی را افزایش دهد بلکه عاملی برای وابسته کردن کودکان به مراجعه روزانه به بازی نیز است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه ‌6010 Android در تاریخ ۹۷/۱۲/۲۵ نوشته‌شده است.

کیفیت

تصاویر از کیفیت گرافیکی خوبی برخوردارند، اما نسبت به بازی‌های مشابه برتری گرافیکی ندارد.

مصرف گرایی

در صورت اتصال دستگاه هوشمند به اینترنت، تبلیغاتی جهت دانلود بازی‌های مشابه دیده می‌شود. همچنین بسته‎های خرید درون برنامه جهت افزایش سکه‎ی داخل بازی نیز وجود دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
نسخه تست شده روی اندروید 6010
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Peak Games
سال انتشار 2014