Toy Story Drop!

thumbnail
۶ سال به بالا
۴ تا ۶ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

حل کردن پازل اشکال رنگی با تم انیمیشن Toy Story

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  همراه شدن کودک با دنیای شگفت‎آور اسباب بازی‎های سخنگو می‎تواند در دنیای کودک معنادار باشد.
  چگونگی بازی به طور کامل در قالب متن‎های کوتاهی به کودک آموزش داده می‎شود. در هر مرحله مأموریت‎های چون به دست‎آوردن تعداد مشخصی از شکل‎های همسان و همچنین عوامل کمک کننده متفاوتی در اختیار کودک قرار می‎گیرد.
  جریان بازی و حل پازل موجب بهبود توانایی مهارت تفکر حل مسئله در کودکان خواهد شد و همچنین عامل تعداد محدود حرکات جهت انجام هر مرحله می‎تواند موجب ارتقای تفکر استراتژیک در کودک شود و او را به تصمیم گیری در لحظه سوق دهد. مفاهیم آموزشی و تشویق کودک به انجام کار‎های خوب مانند مرتب کردن وسایل بازی نیز در جریان داستان بازی وجود دارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی پازلی با تم مجموعه انیمیشن Toy Story و در چهارچوب پازل اشکال رنگی پیش می‎رود. با قرار گرفتن و محور شدن حداقل سه شکل همسان به‌صورت خطی در کنار هم شکل‌های جدید جایگزین آن‎ها می‌شوند و کودک امتیاز کسب می‎کند. در هر مرحله عواملی چون محدود بودن تعداد حرکات، کودک را به تصمیم گیری در لحظه تشویق می‎کند. بخش داستانی نیز با حضور شخصیت‎های Toy Story در بازی قرار دارد که به برخی مفاهیم آموزنده مثل مرتب کردن اتاق بازی اشاره می‎شود که حضور و همراهی والدین جهت تأکید بر مفاهیم مفید خواهد ‎بود. بازی برای علاقه‎مندان به این مجموعه انیمیشن به طور حتم از جذابیت برخوردار است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎یiOS 1.16.0 در تاریخ 99/02/2 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  از رنگ‎های روشن در تصویر سازی مراحل استفاده شده‎است که موجب ایجاد فضایی شاد در جریان بازی شده‎است. تمامی شخصیت‎های انیمیشن چون وودی در جریان بازی وجود دارند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازیکن برای خرید درون برنامه جهت در اختیار داشتن کمک کننده‎هایی مثل موشک نیاز به پرداخت حداقل مبلغ 2.79$ دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  لینکی با نام این بازی در فیس بوک وجود دارد. جهت ورود به بخش فروشگاه بازی، دسترسی به اینترنت لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱۸.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Big Fish Games, Inc
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان