Trade Island

بررس متن: پرستو رحیمی

7+

ساخت و گسترش یک جزیره با انجام معاملات تجاری

ناشر: Game Insight UAB سال انتشار: 2018

Trade Island

7+

ساخت و گسترش یک جزیره با انجام معاملات تجاری

ناشر: Game Insight UAB

سال انتشار: 2018

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
بازیکن با مدیریت صحیح و با افزایش امکانات جزیره جمعیت بیشتری را به آن جذب می‌کند که درنتیجه امکان معامله با تعداد افراد بیشتر و در پی آن گسترش تجارت و کسب سود بالاتر برای او میسر می‌شود همچنین بازی می‌تواند به رشد قدرت تخیل بازیکن کمک کند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازی در ابتدا با قرار دادن متن‌های راهنمایی اطلاعات موردنیاز را در اختیار بازیکن قرار می‌دهد. در صفحه‎ی بازی نیز گزینه‌هایی وجود دارد که بازیکن با دیدن اطلاعات آنها با چگونگی کار با بازی بیشتر آشنا می‌شود.
آنچه والدین باید بدانند

بازیکن در جزیره‌ای زیبا و تقریباً خالی از سکنه شروع به ساخت خانه و مکان‌های مختلف می‎کند، محصولاتی تولید می‌کند و جزیره را تبدیل به مکانی زیبا برای زندگی می‌کند. در طی گسترش جزیره، شخصیت‌های مختلف برای زندگی وارد جزیره می‌شوند که بازیکن با آنها به تجارت می‎کند، با دیگر فروشندگان رقابت می‌کند و برای خود راه درآمد می‎سازد تا از سود به‌دست‌آمده به رونق هر چه بیشتر جزیره بپردازد. هرکدام از شخصیت‌های بازی زندگی مستقل و شخصی خود را دارند که بازیکن با تعامل با هرکدام از آنها نیازهایشان را برطرف می‌کند و جزیره را به مکانی بهتر برای زندگی شهروندان تبدیل می‌کند. این بازی یک شبیه‌سازی از بازی‎های شهرسازی است که بازیکن در کنار تولید، عرضه محصولات و دادوستد با دیگران، در مورد مفاهیم اولیه تجارت و مدیریت منابع می‎آموزد و در جریان بازی آنها را تمرین می‌کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 2.16.1 iOS در تاریخ 98/04/24 نوشته‎شده است.

کیفیت

فضاسازی بازی با تم ساحلی، بسیار رنگارنگ و زنده طراحی‌شده است. موسیقی بازی جذاب و مطابق با تم بازی است.

مصرف گرایی

بازیکن با ساخت مکان‌ها، به دست آوردن گنجینه‌ها و انجام معاملات طلا و الماس‌هایی به دست می‌آورد که از آنها برای رونق هر چه بیشتر جزیره استفاده می‌کند. در صورتی که بازیکن مایل به صبر کردن نباشد می‌تواند از الماس و طلاهای به‌دست‌آمده در بازی استفاده کند و در صورت تمام شدن آنها با پرداخت حداقل 1.39$ و حداکثر 139.99$ مقادیر متفاوتی از آنها را تهیه کند.

حریم خصوصی

بازی صفحه‌ای در فیس‎بوک دارد و دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است. بازی بخشی برای صحبت در گروه‎های بازیکنان دارد که در این نسخه قابل‌اجرا نبود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 91
حداقل نیازمندی اندروید 5.0 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 2.16.1
واحد پول رایگان
ناشر Game Insight UAB
سال انتشار 2018