Trade Island

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

ساخت و گسترش یک جزیره با انجام معاملات تجاری

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی در ابتدا با قرار دادن متن‌های راهنمایی اطلاعات موردنیاز را در اختیار بازیکن قرار می‌دهد. در صفحه‎ی بازی نیز گزینه‌هایی وجود دارد که بازیکن با دیدن اطلاعات آنها با چگونگی کار با بازی بیشتر آشنا می‌شود.
  بازیکن با مدیریت صحیح و با افزایش امکانات جزیره جمعیت بیشتری را به آن جذب می‌کند که درنتیجه امکان معامله با تعداد افراد بیشتر و در پی آن گسترش تجارت و کسب سود بالاتر برای او میسر می‌شود همچنین بازی می‌تواند به رشد قدرت تخیل بازیکن کمک کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازیکن در جزیره‌ای زیبا و تقریباً خالی از سکنه شروع به ساخت خانه و مکان‌های مختلف می‎کند، محصولاتی تولید می‌کند و جزیره را تبدیل به مکانی زیبا برای زندگی می‌کند. در طی گسترش جزیره، شخصیت‌های مختلف برای زندگی وارد جزیره می‌شوند که بازیکن با آنها به تجارت می‎کند، با دیگر فروشندگان رقابت می‌کند و برای خود راه درآمد می‎سازد تا از سود به‌دست‌آمده به رونق هر چه بیشتر جزیره بپردازد. هرکدام از شخصیت‌های بازی زندگی مستقل و شخصی خود را دارند که بازیکن با تعامل با هرکدام از آنها نیازهایشان را برطرف می‌کند و جزیره را به مکانی بهتر برای زندگی شهروندان تبدیل می‌کند. این بازی یک شبیه‌سازی از بازی‎های شهرسازی است که بازیکن در کنار تولید، عرضه محصولات و دادوستد با دیگران، در مورد مفاهیم اولیه تجارت و مدیریت منابع می‎آموزد و در جریان بازی آنها را تمرین می‌کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 2.16.1 iOS در تاریخ 98/04/24 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  فضاسازی بازی با تم ساحلی، بسیار رنگارنگ و زنده طراحی‌شده است. موسیقی بازی جذاب و مطابق با تم بازی است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازیکن با ساخت مکان‌ها، به دست آوردن گنجینه‌ها و انجام معاملات طلا و الماس‌هایی به دست می‌آورد که از آنها برای رونق هر چه بیشتر جزیره استفاده می‌کند. در صورتی که بازیکن مایل به صبر کردن نباشد می‌تواند از الماس و طلاهای به‌دست‌آمده در بازی استفاده کند و در صورت تمام شدن آنها با پرداخت حداقل 1.39$ و حداکثر 139.99$ مقادیر متفاوتی از آنها را تهیه کند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی صفحه‌ای در فیس‎بوک دارد و دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است. بازی بخشی برای صحبت در گروه‎های بازیکنان دارد که در این نسخه قابل‌اجرا نبود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۱۶.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Game Insight UAB
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان