Traffic Racer

بررس متن: حامد داوری

6+

اتومبیل‌رانی در حالت‌ها و مکان‌های مختلف با هدف طی کردن بیشترین مسافت

ناشر: Sonera Kara سال انتشار: 2013

Traffic Racer

6+

اتومبیل‌رانی در حالت‌ها و مکان‌های مختلف با هدف طی کردن بیشترین مسافت

ناشر: Sonera Kara

سال انتشار: 2013

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
اجرای بازی ساده است و کنترل اتومبیل با چندین بار تمرین آسان‌تر می‌شود. منوی بازی بخش‌های زیادی را شامل می‌شود اما کار کردن با آن دشوار نیست. کودکان خردسال قطعاً به زمان بیشتری برای تسلط به نسبت کودکان بزرگ‌تر و نوجوانان نیاز خواهند داشت.
آنچه والدین باید بدانند

هدف از این بازی همانند سایر برنامه‎های اتومبیل‌رانی رسیدن به بالاترین رکورد با طی کردن بیشتری مسافت است. چگونگی کنترل اتومبیل بسته به مهارت بازیکن از طریق تنظیمات عوض می‌شود. درواقع هم می‌توان کلید مربوط به گاز و ترمز را در طرفین صفحه‌ی بازی در اختیار داشت و هم می‌توان روی حالت خودکار گذاشت و فقط با تکان دادن گوشی به چپ و راست به طرفین حرکت کرد. تنوع اتومبیل‌های انتخابی بسیار بالایی است اما همه‌ی آنها از ابتدا قابل‌دسترسی نیستند و با به دست آوردن پول در بازی می‌توان اقدام به خرید آنها کرد. ویژگی‌های هر اتومبیل ازلحاظ سرعت، کنترل و ترمز متفاوت است و بازیکن بر اساس نیاز خود از بین آنها بهترین مورد را انتخاب می‌کند. بعد از انتخاب خودرو بایستی یکی از حالت‎های موجود را انتخاب کرد که شامل: 1. جاده یک‌طرفه با هدف ثبت بیشترین رکورد در مسافت؛ 2. جاده دوطرفه با همان هدف قبلی؛ 3. تعیین میزان ترافیک مسیر و حرکت در مسیری بی‌نهایت؛ 4. ثبت بیشترین رکورد در زمانی مشخص. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/02/13 نوشته‌شده و برمبنای نسخه Android 2.5 است.

کیفیت

موسیقی متن اجراشده در طول بازی از تنوع بالایی برخوردارند و تنوع جاده‌های موجود جذابیت بصری بازی را بالابرده است و هرکدام زیبایی‌های منحصربه‌فردی را نمایش می‎دهند... سبک تصاویر به واقعیت نزدیک است و از حالت کارتونی خارج‌شده است و گرافیک تصاویر کیفیت نسبتاً خوبی دارند.

مصرف گرایی

در قسمتی از منوی نام بازی‌های دیگر این ناشر نشان داده می‌شود و در صورت اتصال به اینترنت تبلیغاتی در بالای صفحه‌نمایش داده می‌شود.

حریم خصوصی

لینک‌های ارتباطی فیس‌بوک و اینستاگرام نیز در بخشی از منوی بازی قرار دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 53
نسخه تست شده روی اندروید 2.5
حداقل نیازمندی اندروید 4.1 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Sonera Kara
سال انتشار 2013