Trail World VR Virtual Reality

thumbnail
۱۳ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
ماجراجویی در طبیعتی فانتزی و جهانی دیگر با استفاده از عینک‎های واقعیت مجازی
سال: 2016
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  درک بهتر بازی با استفاده از عینک‌های VR (واقعیت مجازی) امکان‌پذیر خواهد بود و نحوه‌ی انجام آن قبل از شروع بازی به‌طور مختصر و به زبان انگلیسی شرح داده می‌شود و ابهامی ندارد. منوی بازی تنها گزینه‌های شروع و ادامه دارد و کار با آن دشوار نیست.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  این بازی نوعی ماجراجویی در دنیای واقعی با کمک دستگاه واقعیت مجازی است که بازیکن را در جزایر معلق به آسمان‎ها می‎برد تا به کاوش بپردازد. در این بازی نوجوانان با کمک گرفتن از دستگاه واقعیت مجازی با وسایل نقلیه مختلفی مثل قطار و هلیکوپتر به بخش‌های مختلف جزایر سفر می‎کنند و فعالیت‎های مختلفی مثل ماهی‎گیری، باز کردن بعضی جعبه‌ها و سفر به طبقات مختلف با آسانسور را انجام می‎دهند. علامت‌های دایره‌ای شکلی با مفاهیم مختلف در مناطق بازی جای گرفته‌اند که بازیکن می‌تواند برای انجام دادن برخی فعالیت‎ها به سمت آن‎ها حرکت کند و با چند ثانیه وقفه، عمل موردنظر انجام شود. مثلاً با آوردن گوشی موبایل یا تبلت به سمت زمین علامت ردپایی نشان داده می‌شود که برای ایستادن و حرکت کردن بازیکن مورد استفاده قرار می‌گیرد. طراحی بازی به سبک انیمیشنی است و تصاویر به واقعیت نزدیک نیستند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه iOS 1.1.1 در تاریخ 98/09/30 نوشته‌ شده است.

  کیفیت

  طراحی بازی به سبک فانتزی انجام‌ شده و تصاویر به واقعیت نزدیک نیستند اما طراحی سه‎بعدی بازی و استفاده از عینک برای بازی می‌تواند حس قرار گرفتن در دنیای واقعی را بدهد. موسیقی در حین بازی پخش نمی‌شود و صداهایی که به گوش می‌خورد مثل آواز پرندگان و صداهای مربوط به طبیعت است که در واقع متناسب با مکان فرد در بازی است.

  مشخصات برنامه

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱.۱
  سال انتشار ۲۰۱۶