Trailer Park Boys: Greasy Money – DECENT Idle Game

بررس متن: پریا کنکاشور

18+

کمک به گروهی از مجرمان برای در دست گرفتن کنترل شهر

ناشر: East Side Games Studio

Trailer Park Boys: Greasy Money – DECENT Idle Game

18+

کمک به گروهی از مجرمان برای در دست گرفتن کنترل شهر

ناشر: East Side Games Studio

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
در برخی مراحل درگیری‌هایی بین افراد گروه و همچنین بین گروه و پلیس ایجاد می‌شود که فقط شامل صحنه‌هایی از ضرب و شتم است و تصاویر خونریزی در آن وجود ندارد.
گفتار نامناسب
به‌طور تقریبی تمام محاورات و مکالماتی که در این بازی ردوبدل می‌شود شامل الفاظ رکیک و همچنین کلمات نامناسبی می‎شود که برای شخصیت مجرمان مناسب بوده و تداعی‌کننده خلاف‌کار بودن آنها است. تعدد بالای و تنوع کلمات به کار برده شده در تمامی مکالمات این بازی محیط آن را برای کودکان و نوجوانان نامناسب کرده است.
محتوای بزرگسالانه
مکالمات و رفتارهای شخصیت‌های اصلی اغلب شامل الفاظ و محتوای جنسی است و از زنان جهت درآمد‌زایی و خوش‌گذرانی استفاده می‎شود. اماکنی که جهت درآمدزایی تأسیس می‌شوند، بعضاً مکان‌های غیراخلاقی‎اند و نوشیدنی‌های الکی نیز در تصاویر بازی دیده می‌شود.
سهولت استفاده
سازوکار بازی ساده و بدون پیچیدگی است. بازیکن با توجه به محاوراتی که بین شخصیت‌ها صورت می‌گیرد، تصمیمات آنها را اجرا می‌کند. برای انجام فعالیت‎ها فقط باید روی مکان‌هایی که در نقشه به آنها اشاره می‌شود کلیک کرد.
آنچه والدین باید بدانند

Trailer Park Boys یک بازی شبیه‌سازی‌شده از سریال کانادایی بچه‌های پارک تریلر است. شخصیت‌های اصلی این فیلم بابلز، ریکی و جولین به شکل کارتونی طراحی شده‎اند و دائماً در حال گفتگو با یکدیگرند. آنها برای مدیریت شهر «سانی ویل» نقشه‌هایی دارند که بازیکن اجرایشان می‌کند. آنها با دزدی و فروش گازوئیل پول ذخیره می‌کنند و سپس با سرمایه‎ی خود مکان جدید تفریحی تأسیس می‌کنند. آنها در این مسیر با پلیس و افراد شهر درگیر می‌شوند و گاهی به زندان می‎روند. این بازی به شکل ساده‌ای طراحی‌شده است و انجام آن دشوار نخواهد بود. تصمیمات اصلی در دیالوگ‌های بین سه شخصیت ردوبدل می‌شود و بازیکن فقط آنها را اجرا می‌کند. جملات و کلماتی که شخصیت‌ها از آن استفاده می‌کنند بسیار رکیک و زننده است و نمایانگر مجرم و اوباش بودن شخصیت‌های بازی است. تقریباً در تمامی جملات از فحش و ناسزا استفاده می‎شود و همچنین رفتار و حرکات زننده نیز به کرات دیده می‌شود، لذا در ابتدای بازی در متنی به کاربر هشدار داده می‌شود که بازی مناسب تمامی افراد نخواهد بود. اماکنی که برای کسب درآمد تأسیس می‌شود مکان‎های غیراخلاقی و خارج از عرفی‎اند که مجموع این موارد انجام بازی را برای کودکان و نوجوانان نامناسب می‎کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی Android 1.18.1 در تاریخ ۹۸/0۸/۱۲ نوشته‌شده است.

کیفیت

نقاشی‌های این بازی کیفیت متوسطی دارند و تصویرسازی شخصیت‌ها با مهارت صورت نگرفتهسات و شباهت زیادی بین شخصیت‌های اصلی فیلم و بازی وجود ندارد. جریان بازی فاقد هیجان است.

مصرف گرایی

برخی ابزارها و امکانات در این بازی با خرید درون برنامه‌ای و مشاهده تبلیغ قابل‌استفاده‌اند و در صورت اتصال به اینترنت تبلیغاتی نیز نمایش داده خواهد شد.

حریم خصوصی

برای اولین استفاده از برنامه نیاز اتصال به اینترنت وجود دارد. در ابتدای بازی تأییدی مبنی بر خوانده شدن و قبول کردن قوانین و مقررات حریم خصوصی بازی از بازیکن گرفته می‌شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 17
نسخه تست شده روی اندروید ۱.۱۸.۱
حداقل نیازمندی اندروید ۵.۰ یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر East Side Games Studio
اقتباس سریال کانادایی Trailer Park Boys