Trials Frontier

بررس متن: پرستو رحیمی

10+

راندن یک موتور سیکلت در مسیرهای متفاوت

ناشر: Ubisoft سال انتشار: 2018

Trials Frontier

10+

راندن یک موتور سیکلت در مسیرهای متفاوت

ناشر: Ubisoft

سال انتشار: 2018

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
گذر از مسیر‎های بازی و موانع پیش‎رو نیازمند رسیدن به سرعت و جهت مناسب شخصیت بازی است و بازیکن به طور غیر مستقیم با مفهوم انتقال وزن که یکی از مفاهیم علم فیزیک است، آشنا خواهد‎شد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
در صورت عدم موفقیت جهت گذر از موانع بازی شخصیت از موتور خود با صدای دردآلودی روی زمین می‎افتد.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
یکی از شخصیت‎های خانم بازی با کلیشه‎های جنسیتی طراحی شده ‎است.
سهولت استفاده
در ابتدا بازیکن توسط بخش آموزشی با سازوکار بازی آشنا خواهد ‎شد. مسیر‎های متفاوتی چون دایره و همچنین موانعی چون سقوط سنگ‎های کوه در بازی قرار دارد که گذر از هریک می‎تواند برای بازیکنان چالش‎برانگیز باشد.
آنچه والدین باید بدانند

بازیکن در این بازی موتورسواری در مسیر‎های متفاوت را تجربه خواهد ‎کرد. بازیکن در نقش یک موتورسوار و با لمس صفحه‎ی بازی توسط انگشت موتور خود را هدایت و با انجام مأموریت‎های متفاوت امتیازات هر مرحله را کسب ‎می‎کند. او می‎تواند از امتیازات به‎دست‎آمده جهت ارتقای موتور خود استفاده کند. بازیکن می‎تواند از طریق فیس‎بوک یا قرار دادن آدرس ایمیل خود کاربران دیگر را به بازی دعوت کند و بازی گروهی انجام دهد. بازی طراحی بسیار خوبی دارد و اگرچه جهت سرگرمی تهیه شده‎ است اما رسیدن به سرعت و جهت مناسب برای گذر از موانع بازی به‎ طور غیر مستقیم به آشنایی بازیکن به مبانی علم فیزیک کمک می‎کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 7.9.0 iOS در تاریخ 99/03/2 نوشته ‎شده است.

کیفیت

بازی کیفیت بسیار بالایی در طراحی مسیرهای خود دارد و همچنین شخصیت‎ها و محیط بازی به خوبی تصویر‎سازی شده‎اند. در هنگام راندن موتور امکان معلق زدن به جلو و عقب در بازی وجود دارد. صدای موتور سیکلت در تمام طول حرکت آن شنیده می‎شود که با توجه به قرار‎گیری موتور در مسیرهای متفاوتی مثل سربالایی شدت صدای آن تغییر خواهد کرد.

مصرف گرایی

جهت خرید سکه و الماس برای خرید درون برنامه و در اختیار داشتن امکاناتی نظیر سوخت بیشتر، پرداخت حداقل مبلغ 2.79$ لازم است. فیلم‎های تبلیغاتی در بازی وجود دارد.

حریم خصوصی

دسترسی به اینترنت جهت قرارگیری در بازی گروهی و نمایش رتبه‎ی بازیکن میان کاربران دیگر لازم است. برای بازی گروهی بازیکن ابتدا مجبور به قرار دادن آدرس فیس‎بوک یا ایمیل خود در برنامه و ساخت حساب کاربری در پلتفرم سازنده‎ی بازی است.

جزئیات برنامه موبایلی
حداقل نیازمندی اندروید 4.1 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 7.9.0
حداقل نیازمندی iOS 8.0 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Ubisoft
سال انتشار 2018