Trials Frontier

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

راندن یک موتور سیکلت در مسیرهای متفاوت

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  یکی از شخصیت‎های خانم بازی با کلیشه‎های جنسیتی طراحی شده ‎است.
  در ابتدا بازیکن توسط بخش آموزشی با سازوکار بازی آشنا خواهد ‎شد. مسیر‎های متفاوتی چون دایره و همچنین موانعی چون سقوط سنگ‎های کوه در بازی قرار دارد که گذر از هریک می‎تواند برای بازیکنان چالش‎برانگیز باشد.
  گذر از مسیر‎های بازی و موانع پیش‎رو نیازمند رسیدن به سرعت و جهت مناسب شخصیت بازی است و بازیکن به طور غیر مستقیم با مفهوم انتقال وزن که یکی از مفاهیم علم فیزیک است، آشنا خواهد‎شد.
  در صورت عدم موفقیت جهت گذر از موانع بازی شخصیت از موتور خود با صدای دردآلودی روی زمین می‎افتد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازیکن در این بازی موتورسواری در مسیر‎های متفاوت را تجربه خواهد ‎کرد. بازیکن در نقش یک موتورسوار و با لمس صفحه‎ی بازی توسط انگشت موتور خود را هدایت و با انجام مأموریت‎های متفاوت امتیازات هر مرحله را کسب ‎می‎کند. او می‎تواند از امتیازات به‎دست‎آمده جهت ارتقای موتور خود استفاده کند. بازیکن می‎تواند از طریق فیس‎بوک یا قرار دادن آدرس ایمیل خود کاربران دیگر را به بازی دعوت کند و بازی گروهی انجام دهد. بازی طراحی بسیار خوبی دارد و اگرچه جهت سرگرمی تهیه شده‎ است اما رسیدن به سرعت و جهت مناسب برای گذر از موانع بازی به‎ طور غیر مستقیم به آشنایی بازیکن به مبانی علم فیزیک کمک می‎کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 7.9.0 iOS در تاریخ 99/03/2 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  بازی کیفیت بسیار بالایی در طراحی مسیرهای خود دارد و همچنین شخصیت‎ها و محیط بازی به خوبی تصویر‎سازی شده‎اند. در هنگام راندن موتور امکان معلق زدن به جلو و عقب در بازی وجود دارد. صدای موتور سیکلت در تمام طول حرکت آن شنیده می‎شود که با توجه به قرار‎گیری موتور در مسیرهای متفاوتی مثل سربالایی شدت صدای آن تغییر خواهد کرد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  جهت خرید سکه و الماس برای خرید درون برنامه و در اختیار داشتن امکاناتی نظیر سوخت بیشتر، پرداخت حداقل مبلغ 2.79$ لازم است. فیلم‎های تبلیغاتی در بازی وجود دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت جهت قرارگیری در بازی گروهی و نمایش رتبه‎ی بازیکن میان کاربران دیگر لازم است. برای بازی گروهی بازیکن ابتدا مجبور به قرار دادن آدرس فیس‎بوک یا ایمیل خود در برنامه و ساخت حساب کاربری در پلتفرم سازنده‎ی بازی است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۷.۹.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Ubisoft
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان