Trivia Survivor 100

بررس متن: حامد داوری

14+ 9 تا 14 با همراهی والدین

پاسخ صحیح به سوالات علمی با هدف بقا

ناشر: BUZZ POWDER INC. سال انتشار: 2018

Trivia Survivor 100

14+
9 تا 14 با همراهی والدین

پاسخ صحیح به سوالات علمی با هدف بقا

ناشر: BUZZ POWDER INC.

سال انتشار: 2018

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
سؤالات در زمینه‌های مختلف علمی، عمومی، جغرافیایی، تکنولوژی و ... می‌تواند به گسترش اطلاعات بازیکن در این موضوعات کمک کند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
شخصیت‎هایی که پاسخ اشتباه دهند و در مسیر درست قرار نگیرند، در جریان بازی با بعضی حوادث طبیعی مثل سیل ناگهانی، آتش یا باد از زمین بازی محو می‎شوند.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
منوی بازی تنها گزینه‌های لازم و ضروری را داشته و کار کردن با آن آسان است. نحوه‌ی انجام بازی هیچ‌گونه پیچیدگی نداشته و تنها درک بهتر بازی و پیشروی در آن تسلط به زبان انگلیسی را می‌طلبد.
آنچه والدین باید بدانند

در این بازی شخصیت‌هایی با شکل‌های مختلف (حیوانات، انسآنها و موجودات عجیب) به دو گروه مساوی تقسیم می‎شوند و به‌طور خودکار در صفحه‌ی بازی حرکت می‌کنند. در بالای صفحه سؤالاتی همچون «آیا پنگوئن‎ها در قطب شمال وجود دارند؟» یا «آیا وال‎ها حس بویایی دارند؟» از بازیکن پرسیده می‌شود که هر کدام موضوع متفاوتی دارند و بازیکن با توجه به اطلاعات خود در مدت‌زمان معینی باید یکی از علامت‌های o یا x (به معنی بله و خیر) را در پایین صفحه انتخاب کند و بر اساس جوابی که به سؤال می‎دهد (یعنی بله یا خیر) ممکن است در گروه خود باقی بماند یا به طرف دسته‎ی دیگر حرکت کند. پس از گذشت زمانی معین، افرادی که پاسخ اشتباه داده‌اند و در مسیر اشتباه قرارگرفته‌اند توسط رخدادی طبیعی از بین می‌روند. در صورت اتمام سؤالات و پاسخ درست به همه‌ی آنها، بازیکن برنده‌ شده و مقداری سکه دریافت می‌کند. با استفاده از سکه‌ها بازیکن می‌تواند شخصیت‌های جدید خریداری کند. سؤالات بازی به زبان انگلیسی مطرح می‌شود و تسلط به این زبان برای پیشروی در این بازی ضروری است. سؤالاتی می‌تواند در زمینه‌های مختلف دانش، اطلاعاتی را به بازیکن بدهد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/06/30 نوشته‌شده و برمبنای نسخه Android 4.0.4 است.

کیفیت

پس‌زمینه‌ی بازی تصویری ثابت است اما شخصیت‌ها تنوع بسیار بالایی دارند. صداگذاری‌ها و موسیقی بازی می‌تواند تا حدودی هیجان بازی را بیشتر کند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 37
نسخه تست شده روی اندروید 4.0.4
حداقل نیازمندی اندروید 4.1 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر BUZZ POWDER INC.
سال انتشار 2018