Troll Face Quest Video Games

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

حل معماهای بازی با حضور شخصیت‎هایی با طراحی ترول و تم خنده‎دار

سال: 2016
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در بسیاری از مراحل بازی تصاویری مربوط به عمل دستشویی کردن وجود دارد.
  اگرچه بازی ساختار پازلی دارد اما به علت خنده‎دار بودن محتوای بازی، بسیاری از معماها با روش‎های منطقی قابل حل نخواهند بود. در مراحل ابتدایی برای درک بهتر سازوکار بازی نیاز به استفاده از نکته‎های کمکی بازی است که با توجه به محدود بودن آن‎ها بازیکن به خرید درون برنامه یا تماشای فیلم‎های تبلیغاتی تشویق خواهد شد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازی بصورت مرحله‎ای و با حل معماهای مختلف انجام می‎شود و از شخصیت‎های معروف دیگر بازی‎ها مثل انگری بردز با طراحی ترول (Troll) در بازی بهره گرفته شده ‎است. اگرچه جهت حل کردن پازل‎های بازی مهارت تفکر حل مسئله بازیکنان به چالش کشیده خواهد‎ شد اما غالب معماها ساختار خنده‎دار دارند و تصاویری مثل افتادن شخصیت‎ها در دستشویی در آن نمایش داده می‎شود. نکته‎‎های کمکی به صورت محدود و رایگان در بازی وجود دارند که کمک خوبی جهت حل پازل‏ها محسوب می‎شوند. بازیکنان می‎توانند با ثبت امتیاز خود در پلتفرم بازی، با دیگر کاربران نیز رقابت کنند. فیلم‎های تبلیغاتی در جریان بازی قرار دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.9.1 iOS و در تاریخ 99/02/3 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  تمامی شخصیت‎های بازی به صورت ترول طراحی شده‎اند و سعی شده است تا محتوای معما‎ها خنده‎دار و متناسب با طراحی آن باشد. در تمامی مراحل صدای خنده‎ی شخصیت‎ها وجود دارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای حذف تبلیغات و در اختیار داشتن نکته‎های کمکی به صورت نامحدود پرداخت 3.99$ لازم است. بخشی از بازی به معرفی دیگر محصولات ناشر اختصاص دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  جهت تماشای فیلم‎های تبلیغاتی، خرید درون برنامه و اشتراک‎گذاری امتیاز با دیگر کاربران بازی دسترسی به اینترنت لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۹.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر SPIL Games
  سال انتشار ۲۰۱۶
  ارز رایگان