Tropicats: Match 3 Games on a Tropical Island

thumbnail
۷ سال به بالا
۵ تا ۷ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

چیدن اشکال مشابه در یک سطر یا ستون برای دریافت جایزه و بازسازی جزیره

سال: 2017
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  داستان بازی به صورت تصاویری همراه با زیرنویس انگلیسی نمایش داده می‎شود و در بین مراحل نیز نکته‎هایی برای بازی انجام بهتر بازی به بازیکن یادآوری می‎شود. در ابتدا همراهی والدین با کودک برای توضیح بیشتر بازی نیاز است.
  آشنایی با مفهوم تشابه برای کنار هم چیدن اشکال مشابه از ویژگی آموزشی این بازی است و همچنین حل پازل‎های بازی نیازمند بهره‎گیری از مهارت تفکر حل مسئله است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی کودک با کنار هم گذاشتن حداقل سه شکل مشابه در یک ردیف یا ستون آن‎ها را از صفحه‎ی بازی حذف می‎کند و به هدف مورد‎نظر مرحله دست پیدا می‎کند. انجام مأموریت‎های هر مرحله پاداش و جوایزی را برای او به ارمغان می‎آورد که با استفاده از آن‎ها می‎تواند به جزیره‎‎ی محل زندگی خود رسیدگی ‎کند. بعضی از مناطق جزیره همانند مکان‎های است که در آن زلزله رخ داده است و بازیکن باید در ابتدا به نوسازی و بازسازی آن پرداخته و سپس موارد ویژه‎ی دیگری مثل گل‎ها، درخت‎ها، صدف‎دریایی و سنگ‎فرش را در منطقه‎ی دلخواه خود قرار دهد. این امکانات با پرداخت پول و خرید درون برنامه نیز قابل دسترسی هستند. بازیکن تعداد حرکات محدودی دارد که برای انجام صحیح مراحل باید با برنامه‎ریزی و دقت از حرکات خود استفاده کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی Android 1.60.201 و در تاریخ 25/06/99 نوشته شده است.

  کیفیت

  تصاویر پس‎زمینه‎ی رنگارنگ و موسیقی دلنشین بازی فضایی کودکانه را ایجاد کرده و برای مخاطبین بازی جذاب خواهد بود. کودک می‎تواند با امتیازات به‎دست‎آمده جزیره‎ را با توجه به سلیقه‎ی خود بازسازی کند که می‎تواند به پرورش خلاقیت او کمک کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  این بازی خرید درون برنامه‎ای دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  در ابتدای بازی نام بازیکن پرسیده می‎شود اما او مجبور به وارد کردن نام واقعی خود نیست.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۶۰.۲۰۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Wooga
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان