Tuscany Villa

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

حل کردن پازل اشکال رنگی جهت بازسازی و دکور یک هتل

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در ابتدای هر مرحله از بازی شرح مأموریت و چگونگی بازی در قالب متن‎های کوتاه نمایش داده می‌شود. حل برخی از پازل‎ها به علت ساختار پیچیده‎تر آن‎ها می‎تواند برای بازیکنان چالش‎برانگیز باشد.
  بازی به تقویت تمرکز و رشد مهارت تفکر حل مسئله در کودک کمک خواهد ‎کرد. شخصیت بازی برای کمک به مادربزرگ خود جهت بازسازی هتل پازل‎ها را حل می‎کند که علاوه بر آشنایی کودک به برخی از امور مربوط به بازسازی هتل مانند گل‎کاری در محیط هتل جهت جلب مشتری بیشتر می‎تواند الگوی خوبی برای کودک جهت حس مسئولیت‎پذیری باشد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی پازلی در چارچوب پازل اشکال رنگی پیش می‎رود. با قرار گرفتن و محور شدن حداقل سه شکل یک رنگ به‌صورت خطی در کنار هم شکل‌های جدید جایگزین آن‎ها می‌شوند و کودک امتیاز کسب می‎کند. او می‎تواند از امتیازات کسب‎شده جهت بازسازی هتل مادربزرگ شخصیت بازی که دختری جوان است استفاده ‎کند. حل پازل‏‎ها در تمامی مراحل بازی وابسته به تعداد حرکات است که این عامل کودک را به تصمیم‎گیری در لحظه تشویق می‎کند. جهت بازی نامحدود بازیکن مجبور به خرید درون برنامه است. بازیکنان می‎توانند میزان پیشرفت خود در بازی را از طریق فیس‎بوک با دوستان خود به اشتراک بگذارند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی iOS 1.2 در تاریخ 99/03/2 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  داستان و فضاسازی بازی به طور کامل حس بازسازی هتل را برای بازیکنان تداعی خواهد کرد. در تصویر‎سازی بازی جزئیات بالایی رعایت شده‎ است و متن‎های مکالمات حاوی پیام‎های مثبتی است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازیکن می‎تواند برای در اختیار داشتن سکه و خرید درون برنامه جهت دسترسی به برخی کمک‎کننده‎ها مانند افزایش تعداد حرکات مبالغی از 1.39$ تا 139.99$ را پرداخت کند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی لینکی در فیس‎بوک دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر BRAVO GAMES, S.L
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان