Two Dots

بررس متن: حامد داوری

6+

اتصال نقاط همرنگ به یکدیگر بر اساس درخواست هر مرحله و در حرکات محدود

ناشر: Playdots, Inc سال انتشار: 2019

Two Dots

6+

اتصال نقاط همرنگ به یکدیگر بر اساس درخواست هر مرحله و در حرکات محدود

ناشر: Playdots, Inc

سال انتشار: 2019

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
کودکان در این بازی پیروی کردن از الگوها را تمرین می‎کنند و با تحلیل درست از محیط بازی می‌توانند با خطای کمتری به هدف نهایی دست پیدا کنند. حفظ تمرکز از ویژگی‎های برجسته‎ی این بازی است. اهمیت اعداد در این بازی می‌تواند به سواد شمارش و اعداد کودکان کمک کند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
منوی بازی تنها گزینه‌های لازم و ضروری را شامل می‎شود. سازوکار انجام بازی در همان ابتدا آموزش داده می‎شود و روش‎های کمک‌کننده نیز در میانه‎ی مسیر شفاف می‎شوند. درک چگونگی کار با بازی ممکن است برای کودکان ابتدای سال‎های دبستان کمی زمان‎بر باشد که کمک والدین می‎تواند در درک سریع‎تر مؤثر باشد.
آنچه والدین باید بدانند

در این بازی تعدادی نقطه‎ی رنگی در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد و از او خواسته می‎شود تا تعداد مشخصی از هر رنگ را از بین ببرد. بازیکن باید با اتصال نقاط همرنگ به یکدیگر آنها را محو کند. برای انجام مأموریت خواسته‌شده، بازیکن فقط تعداد محدودی حرکت دارد و در صورت اتمام حرکات و محقق نشدن مأموریت، یکی از پنج قلب خود را از دست می‌دهد (اگر قلب‌ها تمام شوند بازیکن می‌تواند یا مدت‌زمانی را صبر کند تا قلب‌ها بازگردند یا اقدام به خرید درون برنامه‌ای کند). به بازیکن آموزش‎هایی جت سریع‎تر محو کردن نقاط در میانه‎ی بازی داده می‎شود، به‌طور مثال ساخت مربع‎هایی با چهار نقطه‎ی هم‏رنگ به محو کردن بیشتر نقاط رنگی کمک می‎کند. فعالیت‎های جانبی برای افزایش جذابیت جریان بازی در نظر گرفته‌شده‌اند. برای پیشرفت کردن در این بازی حفظ تمرکز و شناسایی صحیح محیط رنگ‎های اهمیت بالایی دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/04/29 نوشته‌شده و برمبنای نسخه 5.4.1 iOS است.

کیفیت

گرافیک تصاویر بسیار خوب و ترکیب‌های رنگی به‌کاررفته در بازی بسیار دل‌نشین است. بیشتر رنگ‎های استفاده‌شده در ساختار بازی کلاسیک‌اند که برای گروه سنی حداقلی این بازی مناسب است.

مصرف گرایی

خرید درون برنامه برای دریافت سکه یا قلب در این بازی وجود دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
حداقل نیازمندی اندروید 4.1 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 5.4.1
واحد پول رایگان
ناشر Playdots, Inc
سال انتشار 2019