Two for Two

بررس متن: نیلوفر غیبی

7+

ترکیب اعداد برای ساخت بالاترین عدد

ناشر: Crazy Labs by TabTale

Two for Two

7+

ترکیب اعداد برای ساخت بالاترین عدد

ناشر: Crazy Labs by TabTale

بررس متن: نیلوفر غیبی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
اعداد یکسان با کشیدن انگشت در جهات افقی و عمودی به یکدیگر متصل می‎شوند و درنهایت عدد بعدی بر روی آخرین خانه قرار می‎گیرد.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی بر مبنای اعداد و ترکیبشان برای رسیدن به اعداد بالاتر ساخته‌شده است. در صفحه 25 خانه وجود دارد که اعداد همه بر پایه‎ی عدد 2 قرار دارند. این بازی بسیار شبیه بازی 2048 است. در این بازی اعداد شبیه، با یکدیگر ترکیب می‎شوند و توان بعدی خود در پایه‎ی 2 را تشکیل می‎دهند. هر عدد رنگ مخصوص به خود را دارد که این امر تشخیص اعداد را بسیار ساده می‎کند. بازی زمانی تمام می‎شود که هیچ حرکتی در صفحه وجود نداشته باشد. علاوه بر ترکیب اعداد مشترک، بازیکن نیاز دارد تا با استفاده از تفکر تحلیلی مکان قرارگیری عدد تولیدشده را بسنجد و برای حرکات بعدی خود برنامه بریزد. بازی حاوی تبلیغات و خرید درون برنامه برای به دست آوردن سکه و استفاده از آن جهت خرید رنگ و طرح متفاوت برای بازی است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.4.2 iOS در تاریخ 96/08/21 نوشته‌شده است.

کیفیت

موسیقی متن بازی بسیار آرام و ملایم است و از ایجاد هرگونه تنش یا اضطراب در حین بازی جلوگیری می‎کند. از ویژگی‎های خوب این بازی تمام نشدن آن بعد از خروج از آن است (بعد از خروج کامل از بازی و بازگشت به آن می‎توان ادامه بازی را انجام داد).

مصرف گرایی

بازیکن از سکه‎هایی که به دست می‎آورد برای خرید تم جدید می‎تواند استفاده کند که این سکه‎ها علاوه بر این‌که در طول بازی به دست می‎آیند قابل خریداری نیز هستند. بسته‎های خرید سکه از 0.99 دلار تا 4.99 دلار موجود است. همچنین برای کسب سکه می‎توان ویدیوی تبلیغاتی مشاهده کرد. در پایین صفحه نیز بنرهای تبلیغاتی وجود دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 47
حداقل نیازمندی اندروید 4.1 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 1.4.2
واحد پول رایگان
ناشر Crazy Labs by TabTale