UkiyoWave

thumbnail
۱۱ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

نجات از شخصیت‎های متنوع از امواج خروشان دریا

سال: 2018
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  پوشش برخی از شخصیت‎های بازی نامتناسب است.
  دشواری بازی نه به جهت درک روش انجام آن بلکه قرار داشتن بخش اعظم تغییرات بر روی شانس و طول امواج است. بازیکنان هیچ پیش‌بینی از طول‌موج بعدی یا کاهش ناگهانی تمامی امواج ندارند و در کسری از ثانیه از بالاترین موج به پایین‎ترین آن افول می‎کنند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی بازیکنان با حرکت شخصیت به سمت جهت‎های مختلف تلاش می‎کنند تا از غرق شدن شخصیت جلوگیری کنند. داستان بازی و هدف از اجرای حرکات موج‎سواری مشخص نیست. امواج دریا غیرقابل پیش‌بینی بوده که درنتیجه کنترل شخصیت روی تخته موج‎سواری را دشوار می‎کند. برای استفاده از تمام سبک‎های موجود خرید درون برنامه اجباری است. گرافیک و طراحی ظاهری بازی و عدم نوآوری در مراحل به‌مرور باعث کسل‎کننده شدن بازی می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 1.3 iOS در تاریخ 97/04/30 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  گرافیک بازی از کیفیت پایینی برخوردار است که در کنار رنگ‎های تیره و درهم‎رفته جذابیت بصری بالایی را به وجود نمی‎آورد. موسیقی متنی برای بازی در نظر نگرفته شده است و تنها صدای امواج در پس‌زمینه به گوش می‎رسد. شخصیت‎های بازی با ظاهر و پوشش شرقی بر روی امواج حرکت می‎کنند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  به‌جز سبک اول مابقی سبک‎ها با پرداخت 2.99 دلار در اختیار قرار می‎گیرد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۵.۰ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۳
  واحد پول رایگان
  ناشر Ryuji Kuwaki
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان