Ultimate Ninja Blazing

thumbnail
۱۴ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

مبارزه با دشمنان انیمه‎ی ناروتو با کمک گرفتن از قهرمانان و نیروهای خارق‌العاده‎ی آنها

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  این بازی ساختار نقش‌آفرینی دارد که در آن بازیکن عهده‌دار گروه است. اگرچه کاملاً بر پایه‎ی مبارزه ساخته‌شده است اما هدف آنها دفاع از دهکده خود است که شکست یا پیروزی در نبردها را برای نوجوان معنادار می‎کند.
  سازوکار بازی توسط متن‌هایی کوتاه و پیکان‌هایی جهت‌دار به بازیکن آموزش داده می‌شود، اما منوی بازی بسیار شلوغ است و تعدد قهرمانان و توانایی‌های متفاوت آنها سبب سردرگمی بازیکنان تازه‌کار برای انتخاب قهرمان موردنظر خود در موقعیت‌های حساس نبرد می‌شود.
  این بازی موجب تقویت تفکر استراتژیک در بازیکن می‌شود و همچنین او را به تصمیم‌گیری صحیح در لحظه تشویق می‌کند که با کمک این دو عامل می‌تواند به موفقیت بیشتر دست پیدا می‎کند.
  صحنه‌های مبارزه با دشمنان از انواع سلاح‌استفاده می‎شود اما صحنه‌هایی از پخش شدن خون در آن به نمایش گذاشته نمی‌شود. برخی از دشمنان حیواناتی با اندازه بسیار بزرگ‌تر از حد معمولی با توانایی‌های خارق‌العاده و عجیب‎اند. موسیقی بازی و صدای شخصیت‌ها نیز موجب هیجان مضاعف در بازیکن می‌شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی بر اساس انیمه‎ی ژاپنی ناروتو ساخته‌شده است که در آن بازیکن در مبارزات علیه دشمنان شرکت می‎کند و از قهرمان‎های انیمه‎ی اصلی برای این مبارزات استفاده می‎کند. این بازی ساختاری مشابه با مبارزه‌های گروهی و نوبتی دارد که بازیکن با انتخاب از میان قهرمانان با توانایی متفاوت و تاکتیک‌های منحصربه‌فرد وارد نبرد می‌شود. بازیکن می‌تواند ترکیبی از حملات را اجرا کند که موجب شکست گروه حریف شود اما باید در نظر داشته باشد که در کنار هم قرار گرفتن اعضای گروه برای اجرای حرکات گروهی می‌تواند آنها را در خطر از بین رفتن دسته‌جمعی از طرف گروه مقابل قرار دهد. مبنای اصلی بازی مبارزه و جنگ است اما در پیش گرفتن استراتژی مناسب، زمان‌بندی صحیح و انتخاب گروه متعادل موجب موفقیت بازیکن می‎شود. بازیکن می‌تواند تک نفره یا با همراهی دیگر کاربران بازی از سراسر جهان به‌صورت آنلاین وارد رقابت شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 2.19.1 iOS در تاریخ 98/07/12 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  بازی از گرافیک نسبتاً خوبی برخوردار است. شخصیت‌ها در تعداد بالا و با قدرت‌های بسیار متنوع طراحی‌شده‌اند. بازی فضای آسیای شرقی دارد. موسیقی بازی ریتم تندی دارد که بر هیجان بازی می‌افزاید.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  با پیروزی در هر نبرد بازیکن شخصیت‌های بیشتری را دریافت می‎کند و در صورت نیاز می‌تواند آنها را در گروه خود قرار دهد یا با پرداخت مبالغ مختلف پول واقعی، شخصیت‌ها را ارتقا دهد و موجب افزایش توانایی آنها شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی صفحه رسمی در فیس‌بوک دارد و بازیکن می‌تواند دوستان خود و دیگر کاربران را به بازی دعوت کند. دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۱۹.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر BANDAI NAMCO Entertainment Inc.
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان