Uncivil war

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

رقابت بین سربازان و سرداران به‌صورت کارتی برای پیروزی در جنگ

سال: 2018
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  برخی از کارت‎ها تصویر خانم‎های سرباز را نشان می‎دهد که پوشش مناسبی ندارند. همچنین باوجود تغییر شکل کارت‎ها به‌صورت تصاویر شخصیت‎های مختلف، قوانین برتری اعداد از کارت‎های پاسور تبعیت می‎کند.
  درک روش انجام بازی کمی دشوار بوده و تسلط بر زبان انگلیسی به فهم آن کمک‌کننده خواهد بود. اما دشواری اصلی برای پیش‎بینی حرکات حریف و پاسخ به کارت‎های اوست. به‌طور حتم برخی از مراحل به‌صورت اجتناب‌ناپذیری باید برد حریف را پذیرفت، ولی در اکثر مواقع با دقت به کارت‎های بازی شده و تحلیلی صحیح امکان برد از حریف وجود دارد.
  کودکان و نوجوانان باید برای ایجاد پاسخ مناسب به حریم خود پیش‎بینی از کارت‎های در دست داشته باشند و با تحلیل کارت‎های ازدست‌رفته پاسخ مناسب را ارائه کنند تا شانس برد خود را افزایش دهند. درنتیجه با استفاده از تفکر تحلیلی و حذف گزینه‎ها بازی رقیب قابل پیش‎بینی است.
  پوشش سربازان و خانم‎ها در این بازی مانند آمریکایی‎های ایالت تگزاس است. بسیاری از تصاویر روی کارت‎ها تصویرگر سربازان با کلاه‎های گاوچرانی است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  رقابت بین دو نیروی جنگی به‌صورت بازی کارت‎ها صورت می‎گیرد و طرفی که در انتهای هر دور بیشتری امتیاز را کسب کرده باشد، برنده است. هر کارت دارای عدد مشخصی است و با ارتقا یافتن نیرو ویژه‎ به دست می‎آورد. در هر دو به‌نوبت یکی از طرفین بازی را آغاز می‎کند و طرف مقابل با کارت مناسب پاسخ می‎دهد. انتخاب کارت با عدد بالا یا پایین با تحلیل کارت‎های حریف و با توجه به کارت‎های موجود صورت می‎گیرد که به تفکر تحلیلی کودکان و نوجوانان کمک می‎کند. خرید کارت جدید به افزایش شانس و به‌روز کردن کارت‎های موجود کمک می‎کند. بعد از چندین مرحله رقابت با شخصیت‎های بازی امکان رقابت به‌صورت آنلاین با بازیکنان واقعی میسر می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه 1.2.0 iOS در تاریخ 97/04/11 بعد از اتمام 10 مرحله اول نوشته‌شده است.

  کیفیت

  موسیقی بازی آرام و مطابق با سبک محلی آمریکایی‎ها نواخته می‎شود که در حین رقابت با ضرب‌آهنگ‌های قوی حالت هیجانی به خود می‎گیرد. شخصیت‎های بازی تصاویر روی کارت‎ها را تشکیل می‎دهند که غالباً مردند، اما گاهی تصاویر زن نیز در میانشان دیده می‎شود. پوشش شخصیت‎ها مانند سربازان بوده که یونیفرم‌های مختلفی به تن دارند. گرافیک بازی دو بعدی و با کیفیت نه چندان بالایی طراحی‌شده که از رنگ‎های تیره و قهوه‎ای در آن بسیار به‌کاررفته است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بسته‎های خرید جواهر از 4.99 تا 49.99 دلار وجود دارد، همچنین پیشنهاد‎های ویژه نیز به‌صورت دوره‎ای مطرح می‎شوند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برای بازی بخش PvP اتصال به اینترنت نیاز است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۲.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Iron Horse Game LLC
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان