Unicorn

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

نقاشی پیکسلی مانند با استفاده از اعداد و رنگ‎ها

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  ساختار بازی هیچ پیچیدگی نداشته و بعد از انتخاب عکس، بر اساس عدد هر رنگ طرح کامل می‎شود. سادگی برنامه ازنظر ظاهری باعث درک راحت‎تر بازی شده است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی با تأکید بر هنر و نقاشی، روند جدید در ساخت اثر هنری را در پیش‌گرفته است. هر طرح در این برنامه به مربع‎های عددی تبدیل‌شده‎ است و با استفاده از عددی که بر روی هر رنگ نوشته‌شده، بازیکن رنگ مناسب را بر روی مربع مناسب خود قرار می‎دهد. در شروع طرح‎های مختلفی جهت نمونه در اختیار قرار می‎گیرند و بعد از انتخاب طرح موردنظر اعداد و رنگ‎ها نمایش داده می‎شوند. هر عدد نشانگر یک رنگ بوده و در صورتی که رنگ اشتباه بر روی عددی قرار گیرد، بازی با کامل نکردن طرح خطا را اعلام می‎کند.تمام ساختار بازی از پیش تعیین‌شده است و هیچ گزینه‎ای برای ایجاد خلاقیت یا استفاده از سلیقه شخصی وجود ندارد. با توجه به تبدیل‌شدن هر عکس به چند صد مربع کوچک سرعت بازی برای اتمام یک طرح پایین می‎آید و با افزایش تنوع رنگی این امر دشوارتر می‎گردد. بازیکن امکان استفاده از عکس‎های شخصی خود را نیز در بازی دارد تا برنامه هر عکس انتخابی را به حالت مربع گونه تبدیل کند. بیشتر طرح‎های این بازی نیازمند خرید درون برنامه و داشتن حق عضویت است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بعد از اتمام دو طرح بر مبنای نسخه 2.1.1 iOS در تاریخ 04/10/96 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  ظاهر عکس‌ها به‌صورت پیکسلی نمایش داده می‎شود و همین امر در مقیاس کوچک طرح بسیار گنگ کننده است، اما بعد از اتمام تمام خانه‎های عددگذاری شده بارنگ مناسب عکس کامل شده زیبایی خود را نشان می‎دهد. هیچ‌گونه موسیقی و صدایی در بازی وجود ندارد و به‌جز رنگ‎های داخل نقاشی‎ها، مابقی صفحه و تمام بخش‎های بازی بارنگ سفید نمایش داده می‎شوند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای دسترسی به‌تمامی طرح‎ها، الزام عضویت در برنامه وجود دارد. این عضویت بعد از سه روز استفاده رایگان به‌صورت هفتگی شارژ می‎شود و با قبول این تعهد کسر هزینه 7.99 دلاری به‌صورت خودکار صورت می‎پذیرد. تبلیغات تصویری در بین بازی نمایان می‎شوند و در بالای منو اصلی بنر تبلیغاتی وجود دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بعد از اتمام نقاشی امکان به اشتراک‌گذاری آن و روند تکمیل شدن آن وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۱.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر MODERNO DESIGN LP
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان