Vainglory

بررس متن: پرستو رحیمی

13+

نبرد استراتژیک با حریفان به صورت آنلاین

ناشر: Super Evil Mega Corp سال انتشار: 2018

Vainglory

13+

نبرد استراتژیک با حریفان به صورت آنلاین

ناشر: Super Evil Mega Corp

سال انتشار: 2018

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
بازیکن در نقش قهرمان خود ظاهر می‌شود و با توجه به مهارت و قدرت تفکر استراتژیک خود بازی را پیش می‌برد و با تمرین کار گروهی به موفقیت بیشتر دست پیدا می‎کند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
صحنه‌های نبرد و مبارزه با دشمنان با انواع سلاح‌ها مانند چاقو، تفنگ، تیر و کمان و ماشین‌هایی با اسلحه‌ی قدرتمند در بازی وجود دارد اما خون و جراحت در آن به نمایش گذاشته نمی‌شود.
گفتار نامناسب
در بازی گروهی، امکان صحبت بین اعضای گروه وجود دارد که در بعضی مواقع کلمات زشت استفاده می‌شود.
محتوای بزرگسالانه
بعضی از شخصیت‌های زن بازی مانند واریا و کوشکا دارای پوشش نامناسبی‌اند.
سهولت استفاده
در ورود به بازی در صورت انتخاب گزینه‎ی تازه‌وارد بودن، دو انیمیشن آموزشی پخش می‌شود که نحوه‎ی حرکت شخصیت و طرز استفاده از اسلحه، نقشه بازی و هدف نهایی بازی به‌طور کامل توضیح داده می‌شود. اما باوجود آموزش‌ها چیرگی در بازی و یافتن استراتژی مناسب برای پیروزی نیاز به ‌صرف زمان بیشتر در بازی دارد.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی مهیج در سبک MOBA (عرصه مبارزه چند نفره به‌صورت آنلاین) تولیدشده است که هر بازیکن کنترل یک قهرمان را به دست می‌گیرد و به جنگ با نیروهای حریف می‌رود قهرمانان به ۵ دسته‎ی قاتل، جادوگر، محافظ، تیرانداز و جنگجو تقسیم می‌شوند. بازیکنان و حریفان هرکدام قرارگاهی دارند که از طریق سه‌راه اصلی به یکدیگر متصل شده است. بازیکنان در قالب دو گروه ۵ نفره به مبارزه می‌پردازند و شخصیت‌های کوچکی به نام مینیون به بازیکن و گروهش در راه رسیدن به قرارگاه دشمن کمک می‎کنند و با موجودات مانع مبارزه می‌کنند. تیمی که زودتر از گروه مقابل قرارگاه گروه روبرو را نابود کند، پیروز بازی است. بازیکن در این بازی استراتژی‌های متفاوتی را امتحان می‎کند و در پیش گرفتن استراتژی مناسب می‌تواند عامل پیروزی او باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 4.4.0 iOS در تاریخ 98/04/15 نوشته‎شده است.

کیفیت

گرافیک بسیار با کیفیت، طراحی شخصیت‌ها، سلاح‌ها و نقشه بازی با جزییات و رنگ‌آمیزی چشم‌نواز و صداگذاری عالی بر هیجان و زیبایی بازی می‌افزاید.

مصرف گرایی

از طلای داخل بازی برای خرید آیتم‌ها و تجهیز کردن قهرمانان می‌توان استفاده کرد و همچنین با پرداخت مبالغ مختلف پول واقعی، بازیکن می‌تواند بازی را ارتقا دهد، قهرمان موردعلاقه و ظاهرهایی جدید برای آنها خریداری کند.

حریم خصوصی

در پایان هر بازی مقدار پول جمع شده، کشته‌ها و سهم همکاری‌ بازیکنان به نمایش درمی‌آید که در این قسمت بازیکن می‌تواند برای دیگر بازیکنانی که در بازی حضور داشتند و همچنین تمام کاربران بازی درخواست دوستی ارسال کند. در صورت قبول کردن این درخواست، می‌تواند آنها را به‌عنوان هم‌گروه به بازی دعوت کند. دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است و همچنین بازی صفحه رسمی در فیس بوک دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 16
حداقل نیازمندی اندروید 4.1 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 4.4.0
واحد پول رایگان
ناشر Super Evil Mega Corp
سال انتشار 2018