Vampire Survivors

thumbnail
۱۲ سال به بالا
۱۰ تا ۱۲ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

مبارزه‌ای خشونت‌آمیز از نوع نقش‌آفرینی بقا با موجودات جهنمی

سال: 2022
  بررس برنامه: سارا محمدپور

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در شروع بازی در مورد چگونگی روند بازی توضیحی داده نشده است اما یادگیری آن آسان است و بازیکن با یک بار تجربه، روند آن را یاد می‌گیرد. با توجه به سبک اکشن نقش‌آفرینی، پیشروی در بازی نیازمند تلاش، استمرار و کسب تجربه است. کنترل شخصیت‌های بازی مقداری کند است.
  تجربه‌ی این بازی منجر به تقویت حس تلاش برای رسیدن به یک هدف مهم می‌شود.همچنین بازیکن را به سریع ناامید نشدن، تکرار و تمرین بیشتر تشویق می کند.
  در این بازی موجودات تخیلی ترسناکی وجود دارد و شاهد تصاویر و اتفاقات دلهره‌آوری مانند مرگ و کشته شدن در بازی هستیم. بازیکن باید تا سر حد مرگ با زامبی‌ها و خون‌آشام‌ها بجنگد و آنان را با اسحله‌هایی که در اختیار دارد بکشد. همچنین زامبی‌ها و خون‌آشام‌ها همیشه در حال تلاش برای از بین بردن بازیکن هستند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی، بازیکن از حمله‌ی موجودات جهنمی مانند زامبی‌ها، خون‌آشام‌ها در فرار و مشغول دویدن است و همزمان برای حفظ بقای خود باید از شر این موجودات خلاص شود و آن‌ها را با شمشیر، پرتاب آتش و امکاناتی که بازی در اختیار بازیکن قرار می‌دهد، از بین ببرد و تا سر حد جان بجنگد. مراحل بازی بارها و بارها به شکل جدیدی تکرار می‌شود و هر زمان که بازیکن ببازد، بازی از نقطه‌ی آغاز دوباره شروع می‌شود. گیم‌پلی قابل درک و آسانی دارد اما پیشروی در آن، نیازمند تلاش و کسب تجربه در طول مراحل است. گرافیک پیکسلی‌ای دارد و بازی سرگرم‌‌کننده‌ای است. این بررسی براساس نسخه‌ی 1.1.104 اندروید نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  شخصیت‌های بازی شامل یک جنگجو و موجودات جهنمی مانند خون‌ آشام، زامبی و… هستند که به صورت پیکسلی تصویرسازی شده‌اند و ممکن است برای علاقمندان به این سبک جالب باشد. جزئیات در طراحی تصاویر رعایت نشده و بازی رنگ‌بندی تیره‌ای دارد و کنترل شخصیت‌های آن روان نیست.

  تصاویر و ویدیو‌ها

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۱.۱۰۴
  حداقل نیازمندی اندروید ۷
  واحد پول رایگان
  ناشر Poncle
  سال انتشار ۲۰۲۲
  پلتفرم Android، iPhone، iPad
  طبقه بندی نقش‌آفرینی، اکشن
  مهارت عکس‌العمل سریع، هماهنگی چشم‌ها و دست
  ارز رایگان