Village Animal Farm Simulator

thumbnail
۷ سال به بالا
۵ تا ۷ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

تجربه اداره‌ی یک مزرعه در نقش مزرعه‌دار

سال: 2022
  بررس برنامه: پریا کنکاشور

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  هیچ توضیحی در ابتدا بازیکن را راهنمایی نمی‌کند اما در تمام مراحل یک علامت راهنما مسیری که باید طی شود را نشان می‌دهد. بازیکن با رسیدن به مکان مشخص‌شده با کلیک روی تصاویر، کارهای خواسته‌شده را انجام می‌دهد. اما شاید کنترل شخصیت اصلی برای کودکان چالش‌برانگیز باشد و به همراهی والدین نیاز پیدا کنند.
  بازی نوعی ترسیم از بازی شغلی و نمایش شغل یک مزرعه‌دار است که باعث آشنایی بازیکن تا حد کمی با فضای این کار می‌شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی نوعی شبیه‌سازی متفاوت از انواع بازی‌های مزرعه‌داری است. در این بازی بازیکن در یک محیط شبیه‌سازی‌شده و نزدیک به واقعیت مانند یک مزرعه‌دار واقعی کار می‌کند. طراحی بازی ۳بعدی و زاویه‌ی دید بازیکن 360 درجه است. بازیکن در یک مزرعه که در گوشه‌گوشه‌ی آن طویله و گاوداری، اسب‌ها، چاه آب و برکه دیده می‌شود حضور دارد. روی چمن‌های زمین، پوشال ریخته شده و مرغ و خروس‌ها در حال راه رفتن هستند و صدای حیوانات در پس‌زمینه، تنها صدای شنیده‌شده است. بازیکن در هر مرحله یک ماموریت دارد که به سمت آن با کمک فلش و راهنما هدایت می‌شود. او گاهی باید شیر بدوشد، گاهی از چاه آب می‌کشد و گاهی هیزم می‌شکند و دام‌ها را جابه‌جا می‌کند. با وجود طراحی زیبا اما به دلیل نوپا و تازه بودن بازی، هنوز باگ‌های معمول بازی‌های ۳بعدی مثل در هم رفتن تصاویر را دارد. همچنین تعداد مراحل در این نسخه هنوز زیاد نیست اما تفاوت چشمگیر آن با سایر بازی‌های مزرعه‌داری باعث ایجاد جذابیت برای مخاطب می‌شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.3 Android در تاریخ ۱۴۰۱/۷/28 نوشته شده است.

  کیفیت

  طراحی بازی ‌۳بعدی و زاویه‌ی دید آن 360 درجه است. محیط بازی مانند یک مزرعه‌ی واقعی ترسیم شده و طراحی جزئیاتی مثل حضور حیوانات اهلی در تصاویر و انجام فعالیت‌هایی مثل دوشیدن شیر و شکستن هیزم حال و هوای واقعی بودن به بازی بخشیده است. صدای حیوانات در طبیعت در پس زمینه شنیده می‌شود. اما بازی دچار باگ است و در سرعت حرکت با تراکتور و دویدن برخی تصاویر در هم وارد می‌شوند. تعداد مراحل در این نسخه 12 عدد است.

  تصاویر و ویدیو‌ها

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازیکن می‌تواند با انجام خرید درون‌برنامه‌ای، نمایش تبلیغات ویدیویی را متوقف کند و تمام مراحل را قبل از بازی کردن باز کند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۳
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴
  واحد پول رایگان
  ناشر United racing and simulation games
  سال انتشار ۲۰۲۲
  پلتفرم Android، iPod Touch، iPhone، iPad
  طبقه بندی شبیه‌سازی
  مهارت هماهنگی چشم‌ها و دست
  ارز رایگان