Voez

بررس متن: پرستو رحیمی

10+

دنبال کردن داستان رویای چلسی به عنوان نوازنده در کنار آرشیوی از موسیقی‎های متنوع

ناشر: Rayark International Limited سال انتشار: 2016

Voez

10+

دنبال کردن داستان رویای چلسی به عنوان نوازنده در کنار آرشیوی از موسیقی‎های متنوع

ناشر: Rayark International Limited

سال انتشار: 2016

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
بین اعضای گروه حس دوستی و حمایت وجود دارد که در دنیای نوجوانان و گروه‎های دوستیشان معنادار است.
محتوای آموزشی
نوجوانان در داستان این بازی با غلبه بر مشکلات پیش رو، تمام تلاش خود را برای رسیدن به رؤیایشان انجام می‌دهند و مسیر ترقی را با پشتکار بالا طی می‌کنند. بازی به افزایش قدرت تمرکز بازیکن و آشنایی او با سبک‌های متفاوت موسیقی کمک خواهد کرد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
بین شخصیت اصلی و پسر دیگری از اعضای گروه روابط عاشقانه‌های برقرار است. صحنه‌هایی مانند بغل کردن در بازی وجود دارد. برخی از تم‌های بازی تصاویری از شخصیت‌هایی با پوشش نامناسب و کلیشه‌های جنسیتی دارد. البته تمرکز اصلی بازی بر موسیقی است و بخش داستانی بازی کاملاً مجزا است و بازیکن می‌تواند وارد آنها نشود.
سهولت استفاده
در ابتدای هر موسیقی سازوکار به بازیکن آموزش داده می‌شو.د درجه دشواری مراحل قابل‌تغییر است و در درجه دشواری بالاتر به معنای نت‌های پیچیده‌تر استکه بازی را تا حد زیادی مشکل می‌کند.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی در دسته‎ی بازی‌های موسیقیایی و ریتمیک قرار دارد که بازیکن با ضربه زدن و نگه‌داشتن انگشت خود بر روی علامت‌های هماهنگ با ریتم موسیقی در حال پخش، در بازی پیشرفت می‎کنند. نوجوانان باید با حفظ تمرکز، سرعت حرکت انگشتانشان را با علامت‎های روی صفحه هماهنگ کنند. همچنین با توجه دقیق به ریتم بتوانند زمان مناسب برای ضربه زدن بر روی علامت‌ها را شناسایی کنند. موسیقی‌های بسیار زیادی در سبک‌های متنوعی همچون هیپ‌هاپ و الکترونیک وجود دارد. در کنار بازی اصلی داستانی از دختری نوجوان به نام چلسی ارائه می‎شود که به دنبال محقق کردن رؤیای خود در دنیای موسیقی است. چلسی به همراه دیگر دوستان خود گروه موسیقی تشکیل می‌دهند و بالا رفتن امتیاز بازیکن به معنا باز شدن داستان‎های بیشتر است. به‌طور مثال پایان دادن دو قطعه موسیقی با درجه دشواری بالا بخش جدید از داستان را باز می‎کند. این بازی نسبت به بازی‌های مشابه تنوع بسیار بالایی در موسیقی دارد و برای نوجوانان علاقه‌مند به موسیقی جذابیت بالایی دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.1.4 iOS در تاریخ 98/07/20 نوشته‎شده است.

کیفیت

این بازی بر مبنای موسیقی است که در آن بیش از 100 قطعه موسیقی در سبک‌های متفاوت و با کیفیت عالی وجود دارد که باعث ایجاد شدن حس رضایت برای هر نوع مخاطبی است. در بخش داستانی نیز طراحی تصاویر به صورت نقاشی است.

مصرف گرایی

برای در اختیار داشتن تمامی آواتارها، دسترسی به‌ تمامی بخش‌های داستان و موسیقی‌ها، پرداخت حداکثر 39.99$ و خرید درون برنامه لازم است.

حریم خصوصی

دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است و همچنین بازی صفحه‌ای در فیس‌بوک دارد که بازیکن می‌تواند در آن عضو شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 49
حداقل نیازمندی اندروید 4.0.3 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 1.1.4
واحد پول رایگان
ناشر Rayark International Limited
سال انتشار 2016