Voez

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

دنبال کردن داستان رویای چلسی به عنوان نوازنده در کنار آرشیوی از موسیقی‎های متنوع

سال: 2016
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بین اعضای گروه حس دوستی و حمایت وجود دارد که در دنیای نوجوانان و گروه‎های دوستیشان معنادار است.
  بین شخصیت اصلی و پسر دیگری از اعضای گروه روابط عاشقانه‌های برقرار است. صحنه‌هایی مانند بغل کردن در بازی وجود دارد. برخی از تم‌های بازی تصاویری از شخصیت‌هایی با پوشش نامناسب و کلیشه‌های جنسیتی دارد. البته تمرکز اصلی بازی بر موسیقی است و بخش داستانی بازی کاملاً مجزا است و بازیکن می‌تواند وارد آنها نشود.
  در ابتدای هر موسیقی سازوکار به بازیکن آموزش داده می‌شو.د درجه دشواری مراحل قابل‌تغییر است و در درجه دشواری بالاتر به معنای نت‌های پیچیده‌تر استکه بازی را تا حد زیادی مشکل می‌کند.
  نوجوانان در داستان این بازی با غلبه بر مشکلات پیش رو، تمام تلاش خود را برای رسیدن به رؤیایشان انجام می‌دهند و مسیر ترقی را با پشتکار بالا طی می‌کنند. بازی به افزایش قدرت تمرکز بازیکن و آشنایی او با سبک‌های متفاوت موسیقی کمک خواهد کرد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی در دسته‎ی بازی‌های موسیقیایی و ریتمیک قرار دارد که بازیکن با ضربه زدن و نگه‌داشتن انگشت خود بر روی علامت‌های هماهنگ با ریتم موسیقی در حال پخش، در بازی پیشرفت می‎کنند. نوجوانان باید با حفظ تمرکز، سرعت حرکت انگشتانشان را با علامت‎های روی صفحه هماهنگ کنند. همچنین با توجه دقیق به ریتم بتوانند زمان مناسب برای ضربه زدن بر روی علامت‌ها را شناسایی کنند. موسیقی‌های بسیار زیادی در سبک‌های متنوعی همچون هیپ‌هاپ و الکترونیک وجود دارد. در کنار بازی اصلی داستانی از دختری نوجوان به نام چلسی ارائه می‎شود که به دنبال محقق کردن رؤیای خود در دنیای موسیقی است. چلسی به همراه دیگر دوستان خود گروه موسیقی تشکیل می‌دهند و بالا رفتن امتیاز بازیکن به معنا باز شدن داستان‎های بیشتر است. به‌طور مثال پایان دادن دو قطعه موسیقی با درجه دشواری بالا بخش جدید از داستان را باز می‎کند. این بازی نسبت به بازی‌های مشابه تنوع بسیار بالایی در موسیقی دارد و برای نوجوانان علاقه‌مند به موسیقی جذابیت بالایی دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.1.4 iOS در تاریخ 98/07/20 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  این بازی بر مبنای موسیقی است که در آن بیش از 100 قطعه موسیقی در سبک‌های متفاوت و با کیفیت عالی وجود دارد که باعث ایجاد شدن حس رضایت برای هر نوع مخاطبی است. در بخش داستانی نیز طراحی تصاویر به صورت نقاشی است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای در اختیار داشتن تمامی آواتارها، دسترسی به‌ تمامی بخش‌های داستان و موسیقی‌ها، پرداخت حداکثر 39.99$ و خرید درون برنامه لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است و همچنین بازی صفحه‌ای در فیس‌بوک دارد که بازیکن می‌تواند در آن عضو شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱.۴
  واحد پول رایگان
  ناشر Rayark International Limited
  سال انتشار ۲۰۱۶
  ارز رایگان