Walkr: Fitness Space Adventure

بررس متن: پریا کنکاشور

10+ 7 تا 10 با همراهی والدین

تناسب‌اندام به همراه بازی و پیاده‎روی

ناشر: Fourdesire سال انتشار: 2014

Walkr: Fitness Space Adventure

10+
7 تا 10 با همراهی والدین

تناسب‌اندام به همراه بازی و پیاده‎روی

ناشر: Fourdesire

سال انتشار: 2014

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
طراحی پیچیده‎ی بازی موجد شده تا کاربران دبستانی به کمک والدین خود نیاز داشته باشند. برای پی بردن به چگونگی عملکرد بازی نیاز به تحقیق و جستجوی بسیار زیادی است به‌خصوص که بازی هیچ‌گونه دستورالعملی برای اجرا ندارد و بازیکن می‌بایست تمام قابلیت‌های بازی را به‌تنهایی کشف کند. همچنین پیچیدگی عملکردی زیاد بازی، باعث دلسردی بازیکن از ادامه این بازی می‎شود.
آنچه والدین باید بدانند

هدف از این برنامه افزایش میزان فعالیت روزانه کاربران است. شخصیت اصلی این بازی فضانوردی با ظاهر کارتونی است که در فضا به کاوش و جستجو سیارات جدید می‌پردازد و بعد از کشف کردن، به آنها رسیدگی می‌کند. بازی از سیاره زمین شروع می‌شود و با توجه به میزان انرژی ذخیره‌شده، سیارات بیشتری کشف می‎شوند. افزایش انرژی ملزم به پیاده مطابق با دستورالعمل بازی است و هر سیاره به میزان مشخصی از انرژی نیاز دارد. بازی اطلاعاتی از میزان فعالیت روزانه کاربر از دستگاه هوشمند وی دریافت می‌کند و به همان میزان، امکان فعالیت در بازی را ارائه می‌کند. فعالیت سیارات شامل مراقبت و تغذیه می‎شود. نحوه عملکرد بازی ساختار به خصوصی دارد و برنامه‌های روزانه مجزایی برای هر یک از سیارات به بازیکن داده می‌شود که تحت عنوان مأموریت قرار دارند. این بازی به کودکان و نوجوانان کمک می‌کند تا در کنار سرگرمی، میزان فعالیت‌های روزانه خود را افزایش دهند و به وزن ایده‎آل خود برسد. کودکان پس از انجام مأموریت‌های داخل بازی به‌خوبی حس موفقیت و رضایت نفس را حس می‎کنند که خود باعث افزایش میزان فعالیت بدنی و انگیزه‎ی مورد برای رسیدن به تناسب‌اندام بسیار می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه 4.9.3.3 Android در تاریخ ۹۷/۱۲/۲۵ نوشته‌شده است.

کیفیت

تصاویر فانتزی و شخصیت‎های بامزه همگی از کیفیت ظاهری بسیار خوبی برخوردارند. در بعضی مواقع اتصال دستگاه هوشمند به بازی دچار اختلال می‌شود و اطلاعات فعالیتی بازیکن به‌طور صحیح به بازی انتقال داده نمی‌شود.

مصرف گرایی

بسته‎های خرید درون برنامه در بازی ارائه می‎شود.

حریم خصوصی

بازی قادر به ارسال اعلان (Notification) است. همچنین بازی به بلوتوث و موقعیت مکانی دستگاه دسترسی کامل دارد که برای اجرای برنامه اجباری است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 104
نسخه تست شده روی اندروید 4.9.3.3
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Fourdesire
سال انتشار 2014