War Heroes Strategy Card Games

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
رقابت بین بازیکنان آنلاین با استفاده از کارت‎های نیروهای زمینی و هوایی
سال: 2017
  بررس متن: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  کار با برنامه برای نوجوانان دشوار نخواهد بود و به‌راحتی می‎توانند بر روی محتوای بازی و چگونگی کار با آن تسلط پیدا کنند. چالش اصلی در قدرت حریف و استراتژی‎های غیرقابل پیش‎بینی حمله‎ی او است که تنها با تمرین و استفاده به‌موقع از قابلیت‎های کارتی می‎توان بر آن چیره شد. گزینه‎های پراکنده و نامرتب برنامه کار با برنامه را کمی دشوار کرده است و تمرکز را برهم می‎زند.
  برای رسیدن به بهترین نوع مبارزه نوجوانان در ابتدای باید فن‌های رقیب را شناسایی کنند و در مقابل آن پاسخ مناسبی را طراحی کنند. تفکر استراتژیک و تحلیلی برای رسیدن به نتیجه‎ی مطلوب نیاز خواهد بود.
  محور اصلی بازی بر روی کشتار و نابودی نیروهای حریف و درنهایت خراب کردن مقر اصلی قرار دارد. تصاویر جنگی از جزئیات زیادی برخوردار نیستند که تأثیرگذاری انفجار و کشتار را تا حدودی کاهش داده است، اما کماکان بمب، موشک، انفجار، قهرمانان کشته‌شده و موارد مشابه در تمامی مبارزات قابل‌مشاهده است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  این برنامه ازجمله بازی‎های کارتی و جنگی آنلاین بوده که در آن هدف رسیدن به بالاترین رتبه و کسب امتیاز بیشتر است. نوجوانان به‌صورت آنلاین با سایر بازیکنان به رقابت می‎پردازند تا در جدول قهرمانی رتبه‎ی بالاتری کسب کنند و تنها راه رسیدن به مقام بالاتر شکست بازیکنان بیشتر است. در هر دور رقابت سه پایگاه در زمین بازیکنان قرار دارد و با نابود شدن پایگاه اصلی برنده مشخص می‎شود. در صورتی که در زمان محدود رقابت به پایان نرسد امتیازی برحسب دستاورد هر بازیکن به او تعلق می‎گیرد و جایگاه بر روی جدول امتیازها محاسبه می‎شود. شخصیت‎ها و ابزار متنوعی ازجمله موشک، تانک، هلیکوپتر و هواپیمای جنگی برای رقابت بر روی کارت‎ها قرار دارند که با استفاده در زمان و مکان مناسب، برد بازیکن را میسر می‎کند. انیمیشنی بودن شخصیت‎ها و گرافیک کارتونی بازی مانع از تأثیرگذاری شدید کشتارها و حملات دشمن می‎شود. کشته شدن نیروها در حین مبارزه امری طبیعی و متداول است ولی هیچ خون‎ریزی در صحنه جنگ مشاهده نشده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه و وب‎سایت اصلی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 2.9.4 Android در تاریخ 97/09/25 بعد از 15 مبارزه نوشته‎شده است.

  کیفیت

  تصاویر و حرکات شخصیت‎ها با کیفیت گرافیکی خوبی طراحی‌شده‌اند و موسیقی متن با حالت حماسی و پرهیجانش فضایی متناسب با حال‎وهوای جنگ را ایجاد کرده است. رنگ‎های متن متنوع و کدر بوده گویی فضای مبارزه در گردوغبار یا دودی قرار دارد. شخصیت‎های کارت‎ها همانند سرباز‎ها و گروهبان‎های جنگی طراحی‌شده‌اند و تنوع بالایی دارند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  برای خرید جواهرات بسته‎های خرید درون برنامه‎ی متعددی ارائه‌شده‌اند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.
  استفاده از برنامه مستلزم ارتباط دائمی با اینترنت است.

  مشخصات برنامه

  نسخه تست شده روی اندروید ۲.۹.۴
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰.۳ یا بالاتر
  سال انتشار ۲۰۱۷