War & Magic (Online)

بررس متن: پریا کنکاشور

12+

حفظ و گسترش قلمروی پادشاه یک شهر

ناشر: Buzzybuuz plus

War & Magic (Online)

12+

حفظ و گسترش قلمروی پادشاه یک شهر

ناشر: Buzzybuuz plus

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
بازیکن برای گسترش شهر و ارتقای توانایی ارتش خود باید با برخی کاربران متحد شود، ارتش خود را به طور صحیح بچیند و به قلمروهای دیگر حمله کند که باعث تقویت مهارت تفکر استراتژیک در او خواهد شد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
بازی محتوای جنگی دارد و شخصیت در حین حملات به دشمن آسیب می‎زند و آسیب می‎بیند اما این نبردها شامل صحنه‌های خون‎ریزی نیستند. بازیکن فقط شاهد برخورد اسلحه‌ها به شخصیت‎ها و تصاویری از انفجارهای کوتاه است اما بعد از هر برخورد پیام‌های خشنی روی صفحه‎ی بازی نوشته می‌شود که به طور مثال اعلام می‌کند دشمن کور شده است.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
در حین بارگزاری بازی آموزش‎های کوتاهی به صورت زیرنویس به بازیکن ارائه می‎شود. از شروع بازی سلنا در ارتقای شهر و ساخت لشکر به بازیکن کمک می‌کند. جزئیات زیادی در ساختار بازی وجود دارد که درک آن برای بازیکنان تازه‎‎کار آسان نخواهد بود. به طور مثال یافتن هیولاها و نحوه‎ی غلبه بر آن‎ها ابهام‎آمیز است. در این نسخه از بازی تمام گفت‎و‎گو‎‎ها به زبان فارسی ترجمه شده است.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی نسخه‎ی فارسی شده‎ی بازی معروف جنگ و جادو است. در این بازی استراتژیک و آنلاین، پادشاه شهر توسط نیروی شر و تاریکی گروگان گرفته شده است و بازیکن در نقش یک نجیب‎زاده سعی می‌کند تا علاوه بر ارتقای شهر، پادشاه را آزاد کند. بازیکن شهر را توسط ساخت مکان‎هایی مثل مزارع، بیمارستان‏ها، پادگان، زندان و مکان‎هایی جهت داد‏و‏ستد گسترش می‎دهد. در طی بازی شاهزاده‎ی شهر به نام سلنا در نقش راهنمای بازی دستورالعمل‌های لازم را به بازیکن می‎دهد. بازیکن با ورود به سطح چهار می‎تواند با سایر کاربران بازی متحد شود، با آن‎ها داد‏‎و‏ستد کند یا علیه آن‎ها شورش کند. بازی به شکل نوبتی انجام می‎شود و بازیکن باید با بهره‎گیری از مهارت تفکر استراتژیک خود ارتشی از سربازانی با توانایی‎های مختلف را آماده کند تا پیروز مبارزات شود. نسخه‎ی فارسی این بازی دو بعدی است و همچنین عملکرد ضعیف و کند آن می‌تواند کاربر را خسته کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کند. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.1.20.106302 Android در تاریخ ۹۸/۱۱/۱۰ نوشته شده است.

کیفیت

تصاویری از کاخی تجملاتی، شهر و شخصیت‎های متنوع با طراحی ساده و دو بعدی در بازی وجود دارند اما امکان دیدن جزئیات در آن‎ها وجود ندارد. موسیقی مهیجی در طول بازی شنیده می‌شود. ریتم جنگی بازی کند است و نوبتی بودن نبرد‎ها از هیجان آن کاسته است. حساسیت لمسی بازی پایین است و برای انتخاب بعضی از قسمت‌ها باید چند بار روی آن اشاره کرد تا کار کنند.

مصرف گرایی

برای دریافت سکه، نان و چوب بیشتر بازیکن می‎تواند از خرید‎های درون برنامه‎ای استفاده کند. این خریدها قیمت‌های زیادی داشته و بعضی از آنها تا ۲۰۰ هزار تومان هستند.

حریم خصوصی

این بازی به صورت آنلاین و با اتصال به اینترنت اجرا می‎شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 149
نسخه تست شده روی اندروید 1.1.20.106302
حداقل نیازمندی اندروید 4.0 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Buzzybuuz plus