We Are Illuminati

بررس متن: نیلوفر غیبی

12+ 9 تا 12 با همراهی والدین

نابودی بشریت با سرعت‌بالا و جمع‎آوری طرفداران بیشتر برای کشف دنیاهای جدید

ناشر: Tapps Tecnologia da Informaco LTDA. سال انتشار: 2018

We Are Illuminati

12+
9 تا 12 با همراهی والدین

نابودی بشریت با سرعت‌بالا و جمع‎آوری طرفداران بیشتر برای کشف دنیاهای جدید

ناشر: Tapps Tecnologia da Informaco LTDA.

سال انتشار: 2018

بررس متن: نیلوفر غیبی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
محتوای بازی بر روی نابودی بشریت و حمله بیگانگان قرار دارد و باوجود نبود هیچ تصویر علنی از این نابودی، متن بازی به‌وضوح در مورد هیپنوتیزم شدن شخصیت‌های مهم و مقامات صحبت می‎کند. بخش کلون سازی برای شبیه‎سازی انسان‎های تحت فرمان طراحی‌شده است. این بازی به نوعی به شکل غیرمستقیم مفهوم برده‎داری و استفاده از انسان‎ها برخلاف میل‎شان تأکید دارد.
سهولت استفاده
بعد از باز کردن تمامی سطوح و خرید تمام مدیران جهت هدایت خودکار، تقریباً هیچ نیازی به بازیکنان نخواهد بود و تمام فعالیت‎ها پشت سرهم شکل می‎گیرند. البته نداشتن سواد زبان انگلیسی برای مطالعه متون بازی ممکن است درک چرایی بازی را دشوار کند. به همین جهت یاری فرد بزرگسال برای شفاف‎سازی اولیه مفید خواهد بود.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی نمونه‎ی ترکیبی بازی رومیزی Illuminati و مجموعه‎های Idle است که بازیکنان با کلیک کردن و سر زدن‌های کوتاه‌مدت، مجموعه‎ای عظیم را اداره می‎کنند. فلسفه پشت این بازی حکومت موجوداتی ناشناخته بر روی بشریت و بَرده شدن تمام انسان‎ها است. هدف اصلی بازی افزایش Lackey یا همان پادو است تا با استفاده از آنها شانس افزایش سرمایه نیز ارتقا پیدا کند. سرمایه بیشتر در این بازی به معنای برده‎ی انسانی بیشتر و درنهایت فرصت بالاتر برای رسیدن به دنیاهای جدید است. تسخیر انسان‎ها با استفاده از مقامات و افراد تأثیرگذار آغاز می‎شود و به‌مرور با استفاده از تکنولوژی، تسلط کامل به دست می‎آید. شبیه‎سازی انسان در بخش کلون به جهت کنترل بیشتر و ایجاد زمینه‎ی لازم جهت عبور به دنیای جدید نیز ازجمله ویژگی‎های جانبی بازی است. اصرار بالایی در بخش‎های مختلف جهت استفاده از الماس وجود دارد که به‌ندرت در بازی کسب می‎شود و راه اصلی افزایش آن، خرید درون برنامه است. محتوای بازی بر روی برده‎داری و سیستم سرمایه‎داری تأکید داشته که به‌صورت مستقیم ارائه نشده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.4.1 Android در تاریخ 97/08/09 بعد از تولید 250.000 پادو نوشته‌شده است.

کیفیت

تصاویر زنده و گرافیک با کیفیت این بازی جذابیت بصری خاصی به آن داده است و درهم بودن گزینه‎ها مانع از کنترل راحت بازی شده ‎است. موسیقی پس‎زمینه‎ای بازی تلاش دارد تا با ایجاد حس رازگونه و ماجراجویی در بازیکنان هیجان بازی را افزایش دهد. تصاویر با ترکیب رنگ‎های متنوع و روشن طراحی‌شده‌اند و همین تنوع بالای رنگی و تناقضات آن ممکن است باعث دشواری درک اولیه بازیکنان از ساختار بازی شود.

مصرف گرایی

بسته‎های خرید درون برنامه ویژه برای مدت‌زمانی کوتاه به بازیکنان پیشنهاد می‎شود. به غیر از بسته‎های ویژه قابلیت افزایش ناگهانی الماس‎ها با خرید درون برنامه نیز وجود دارد. لینک دانلود دیگر بازی‎های ناشر در بخش تنظیمات قرار دارد. کودکان و نوجوانان در این بازی به‌صورت غیرمستقیم با مفاهیم سرمایه‎داری درگیری می‎شوند.

حریم خصوصی

لینک برقراری ارتباط با Facebook در بخش تنظیمات قرار دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 69
نسخه تست شده روی اندروید 1.4.1
حداقل نیازمندی اندروید 4.1 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Tapps Tecnologia da Informaco LTDA.
سال انتشار 2018