We Happy Restaurant

بررس متن: پریا کنکاشور

12+

مدیریت یک رستوران با هدف کسب بیشترین رضایت‎مندی و امتیاز

ناشر: ChillyRoom سال انتشار: 2019

We Happy Restaurant

12+

مدیریت یک رستوران با هدف کسب بیشترین رضایت‎مندی و امتیاز

ناشر: ChillyRoom

سال انتشار: 2019

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
این بازی شبیه‎ساز خوبی برای مشاهده‎ی چگونگی توسعه‎ی کسب‎وکار رستوران است. بازیکن با جلب رضایت مشتریان و تمرین حس مسئولیت‎پذیری درآمد کسب می‎کند و با برنامه‎ریزی و مدیریت درآمد خود محیط رستوران را گسترش می‎دهد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
زامبی‎هایی به عنوان مشتری در جریان بازی وجود دارند که چهره‎ی ترسناکی نداشته اما می‎توانند برای کودکان حساس تا حدی آزاردهنده باشند.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
در شروع بازی توضیحاتی توسط شخصیت راهنما به بازیکن داده می‎شود اما این توضیحات برای درک نحوه‎ی عملکرد بازی کافی نیست و بازیکن باید به تنهایی چگونگی استفاده از دستگاه‎ها و راضی کردن مشتریان را کشف کند. بازیکن ابتدا سفارش مشتریان را بررسی کرده و مطابق آن دستگاه‎های جدید نصب یا دستگاه‎های موجود را به‎روز‎رسانی می‎کند.
آنچه والدین باید بدانند

بازی شبیه‎سازی از محیط یک رستوران است و هدف آن مدیریت رستوران برای جلب مشتری بیشتر و کسب رضایت آن‎ها است. ابتدا بازیکن وارد محیط یک رستوران ساده می‎شود که هیچ گونه تجهیزات آشپزی ندارد. یک شخصیت راهنما از ابتدای مراحل حضور دارد و چگونگی بازی را به طور کلی توضیح می‎دهد. بازی با نصب تجهیزات رستوران آغاز می‎شود و پس از آن رستوران میزبان مشتری‎های گوناگونی از زن، مرد یا حتی زامبی‎ها و موجودات عجیب دیگری است که هریک سلیقه‎ی غذایی متفاوتی دارند. با پیشروی در بازی، بازیکن می‎تواند ظرفیت تولید و تنوع غذایی رستوران خود را بیشتر کند، دکور رستوران را به کلی تغییر دهد و مساحت رستوران را افزایش دهد تا میزبان مشتری‎های بیشتر و متنوع‎تری باشد. این بازی به دو شکل آنلاین و آفلاین قابل اجرا است که در نسخه‎ی آفلاین امکان اجرای بعضی تغییرات وجود ندارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 2.5.11 Android در تاریخ ۹۸/۵/۱۰ نوشته شده است.

کیفیت

نقاشی‎های استفاده‎شده در این بازی کیفیت زیادی ندارند و حتی چهره‎ی شخصیت‎ها دیده نمی‎شوند. حرکت مشتریان به کندی انجام می‎شود و زمان به‎روزرسانی دستگاه‎ها بسیار طولانی و کسل‎کننده است. امکان پیشرفت و گسترش رستوران و همچنین تغییر دکور داخلی، بازی را تا حدی از یکنواختی خارج کرده است.

مصرف گرایی

بازیکن علاوه بر خرید درون برنامه‎ای می‎تواند از مشاهده‎‎ی تبلیغات برای افزایش امتیازات استفاده کند.

حریم خصوصی

این بازی به صورت آنلاین نیز اجرا می‎شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 29
نسخه تست شده روی اندروید 2.5.11
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ و بالاتر
حداقل نیازمندی iOS ۸.۰ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر ChillyRoom
سال انتشار 2019