Wellbeyond Meditation for Kids

thumbnail
۹ سال به بالا
۶ تا ۹ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

فایل‌های صوتی به زبان انگلیسی برای بهبود سبک زندگی کودکان

سال: 2016
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  تصاویر کودکانه و کارتونی پس‌زمینه‌ی بازی باعث شده تا محتوای خشک آموزشی به‌نوعی تفریح و سرگرمی تبدیل شود و برای کودکان کتاب‎های صوتی را ایجاد کرده است.
  کار کردن با برنامه نیاز به مهارت خاصی ندارد اما فایل‌های صوتی به زبان انگلیسی ارائه می‎شوند و برای کودکان فارسی‌زبان کمک و ترجمه‎ی آرام والدین نیاز خواهد بود.
  در این برنامه مهارت‎هایی همچون تمرکز، مهربان بودن با خود، توجه به احساسات، توجه به لحظات خوب زندگی، آرامش، مراقبه، روش‎های تنفسی و خالی کردن ذهن از تفکرات آموزش داده می‎شود. هدف ساخت برنامه آموزش در مورد مهارت‎های فردی و مراقبه‎ای است ولی در کنار مفاهیم آموزشی محیطی مناسب برای تمرین مهارت‎های آموخته‌شده نیز فراهم‌شده است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این برنامه دارای پنج تابلوی نقاشی آبرنگی است که هرکدام به موضوع خاصی اختصاص دارند؛ متمرکز شدن، توجه، مهربانی، احساسات و خواب می‌شود. در هرکدام از این تابلوها چندین فایل صوتی با عناوین مختلف و مرتبط با تیتر اصلی مثل گام‌هایی برای مهربان شدن یا آمادگی برای تفکر جای گرفته است که تعدادی از آنها رایگان و برخی با حرید درون برنامه قابل‌استفاده‌اند. این برنامه برای ایجاد آرامش و بهبود رفتار و سبک زندگی کودکان طراحی‌شده است موسیقی متن آرامش‎بخش بازی در قرار گرفتن کودک در محیطی متناسب با موضوع برنامه بسیار کمک‌کننده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/04/29 نوشته‌شده و برمبنای نسخه 2.1 iOS است.

  کیفیت

  موسیقی متنی که در هنگام پخش فایل‌های صوتی اجرا می‌شود، آرامش بازی رو دوچندان کرده است. تصاویر متن همگی شاد و از رنگ‎های متنوع تشکیل‌شده‌اند و به‌نوعی با دریا و دنیای زیر یا سطح آب ارتباط دارند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای استفاده از تمامی فایل‎های صوتی باید مبلغ 4.99 دلار پرداخت شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  اجرای فایل‎های صوتی به اتصال اینترنت نیاز دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Wellbeyond Inc
  سال انتشار ۲۰۱۶
  پلتفرم Android، iPhone، iPod Touch، iPad
  طبقه بندی سلامت و تناسب
  ارز رایگان