Wellbeyond Meditation for Kids

بررس متن: حامد داوری

9+ 6 تا 9 با همراهی والدین

فایل‌های صوتی به زبان انگلیسی برای بهبود سبک زندگی کودکان

ناشر: Wellbeyond Inc سال انتشار: 2016

Wellbeyond Meditation for Kids

9+
6 تا 9 با همراهی والدین

فایل‌های صوتی به زبان انگلیسی برای بهبود سبک زندگی کودکان

ناشر: Wellbeyond Inc

سال انتشار: 2016

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
تصاویر کودکانه و کارتونی پس‌زمینه‌ی بازی باعث شده تا محتوای خشک آموزشی به‌نوعی تفریح و سرگرمی تبدیل شود و برای کودکان کتاب‎های صوتی را ایجاد کرده است.
محتوای آموزشی
در این برنامه مهارت‎هایی همچون تمرکز، مهربان بودن با خود، توجه به احساسات، توجه به لحظات خوب زندگی، آرامش، مراقبه، روش‎های تنفسی و خالی کردن ذهن از تفکرات آموزش داده می‎شود. هدف ساخت برنامه آموزش در مورد مهارت‎های فردی و مراقبه‎ای است ولی در کنار مفاهیم آموزشی محیطی مناسب برای تمرین مهارت‎های آموخته‌شده نیز فراهم‌شده است.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
کار کردن با برنامه نیاز به مهارت خاصی ندارد اما فایل‌های صوتی به زبان انگلیسی ارائه می‎شوند و برای کودکان فارسی‌زبان کمک و ترجمه‎ی آرام والدین نیاز خواهد بود.
آنچه والدین باید بدانند

این برنامه دارای پنج تابلوی نقاشی آبرنگی است که هرکدام به موضوع خاصی اختصاص دارند؛ متمرکز شدن، توجه، مهربانی، احساسات و خواب می‌شود. در هرکدام از این تابلوها چندین فایل صوتی با عناوین مختلف و مرتبط با تیتر اصلی مثل گام‌هایی برای مهربان شدن یا آمادگی برای تفکر جای گرفته است که تعدادی از آنها رایگان و برخی با حرید درون برنامه قابل‌استفاده‌اند. این برنامه برای ایجاد آرامش و بهبود رفتار و سبک زندگی کودکان طراحی‌شده است موسیقی متن آرامش‎بخش بازی در قرار گرفتن کودک در محیطی متناسب با موضوع برنامه بسیار کمک‌کننده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/04/29 نوشته‌شده و برمبنای نسخه 2.1 iOS است.

کیفیت

موسیقی متنی که در هنگام پخش فایل‌های صوتی اجرا می‌شود، آرامش بازی رو دوچندان کرده است. تصاویر متن همگی شاد و از رنگ‎های متنوع تشکیل‌شده‌اند و به‌نوعی با دریا و دنیای زیر یا سطح آب ارتباط دارند.

مصرف گرایی

برای استفاده از تمامی فایل‎های صوتی باید مبلغ 4.99 دلار پرداخت شود.

حریم خصوصی

اجرای فایل‎های صوتی به اتصال اینترنت نیاز دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
نسخه تست شده روی iOS 2.1
واحد پول رایگان
ناشر Wellbeyond Inc
سال انتشار 2016