What is inside the box

بررس متن: پریا کنکاشور

8+

حل پازل‎های فکری برای باز کردن جعبه

ناشر: Bart Bonte سال انتشار: 2016

What is inside the box

8+

حل پازل‎های فکری برای باز کردن جعبه

ناشر: Bart Bonte

سال انتشار: 2016

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
این بازی فرصتی مناسب برای به چالش کشیدن فکر کودکان و نوجوانان است. برای حل پازل‎ها باید از تفکر حل مسئله استفاده کرد و ورود تنوع به ساختار پازل‎ها تا حدودی خلاقیت بازی را افزایش داده است.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
نحوه انجام بازی ساده است و با حرکت دادن هر یک از بخش‌های جعبه تغییرات انجام می‌شود. اما آنچه این بازی چالش‌برانگیز می‌کند، پیدا کردن راه‌حل گذر از مراحل است که به‌مرور دشوارتر می‌شود. ظاهر بازی بسیار ساده است و هیچ دشواری در درک محتوا و سازوکار بازی وجود ندارد.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی ازجمله بازی‌های معمایی و فکری است که در آن بازیکن باید راه‌حل‌های مختلفی را جهت باز کردن جعبه امتحان کند. هر مرحله دارای چالش جدید و معمایی متفاوت است و مسیر حرکت دادن بخش‎های هر معما، پیچیدگی‌های مخصوصی دارد. با بالا رفتن مراحل این پیچیدگی‌ها افزایش پیدا می‌کند و به‌مرور اهمیت تفکر حل مسئله نمایان‎تر می‎شود. البته بازیکنان می‎توانند با مشاهده‎ی تبلیغ ویدیویی از راهنما برای هر مرحله استفاده کنند تا مراحل بعدی بازشوند. سادگی بازی در کنار محتوای خشک آن مانع از جذابیت بالای بازی شده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ 1.9 Android در تاریخ ۹۷/۱۱/۲۹ نوشته‌شده است.

کیفیت

تصویر ساده و ثابتی که در تمامی مراحل دیده می‌شود، نمایی از یک جعبه را نمایش می‎دهد. این تصویر در همه مراحل ثابت بوده و هیچ تغییری در ظاهر ایجاد نمی‎شود که خود عاملی برای یکنواخت شدن محیط بازی و کسل‌کننده شدن آن به‌حساب می‎آید.

مصرف گرایی

برای استفاده از راهنما، قابلیت مشاهده‎ی تبلیغ ویدیویی وجود دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 17
نسخه تست شده روی اندروید 1.9
حداقل نیازمندی اندروید ۲.۳ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Bart Bonte
سال انتشار 2016