Who Will Escape? Interactive Story Game (Inttro)

بررس متن: حامد داوری

12+ 10 تا 12 با همراهی والدین

پیدا کردن راهکار برای خروج از اتاقی ترسناک

ناشر: Rush production سال انتشار: 2019

Who Will Escape? Interactive Story Game (Inttro)

12+
10 تا 12 با همراهی والدین

پیدا کردن راهکار برای خروج از اتاقی ترسناک

ناشر: Rush production

سال انتشار: 2019

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
برای رسیدن به سرنخ‎ها بازیکنان باید با سایر شخصیت‎های بازی تبادل اطلاعات داشته باشند تا درنهایت با رسیدن به سرنخ‎های موردنظر و حل کردن آنها بتوانند راه خروج و کلید را پیدا کنند. در این مسیر نوجوانان مهارت تفکر حل مسئله و تحلیل محیط را تمرین می‎کنند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
زنده شدن شخصیت داخل عکس به‌صورت ناگهانی، وسایل آلوده به خون در جای‌جای اتاق، فضاسازی تاریک و نزدیک به واقعیت در کنار تنها بودن شخصیت اصلی در اتاق به‌شدت ترسناک است.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازی به علت داشتن راهنمایی‌هایی در طول بازی دشوار نیست و پیچیدگی ندارد.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی جزء مجموعه‌های ترسناک و داستانی به‌حساب می‌آید و در زمان این بررسی تمام بخش‎های به‌صورت کامل منتشرنشده است و این نسخه از بازی تنها شامل بخش کوتاه اولیه است. در این قسمت نوجوان در اتاقی که تابه‌حال آن را ندیده است با احساس سردرد بیدار می‎شود و به دنبال راه خروجی است اما با در بسته روبرو می‌شود. ناگهان با صدای زنگ موبایلی جریان بازی آغاز می‎شود و با پیدا کردن آن متوجه می‌شود که چندین پیام خوانده‌نشده وجود دارد. در هر پیام هر فردی از تقاضای کمک می‌کند، گویا آن شخص نیز همانند بازیکن در اتاق دیگری حبس شده است. در ادامه از طریق ارسال پیام‌های مختلف شخصیت‎ها به هم کمک می‎کنند تا سرنخ‎هایی به دست آید. با استفاده از راهنمایی‌ها بازیکن به اتاق‎های جدیدتر و به‌مراتب ترسناک‎تر وارد می‎شود تا درنهایت صاحب یک کلید می‌شود و می‌تواند دوست خود را نجات دهد درحالی‌که همچنان خود بازیکن در حبس است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/02/27 نوشته‌شده و برمبنای نسخه Android 2 است.

کیفیت

سبک بازی اول‌شخص است و حالت سه‌بعدی دارد. تصاویر آن از کیفیت نسبتاً خوبی برخوردارند و موسیقی آن هماهنگ با سبک بوده و ترس را چندین برابر می‌کند. تصاویر به واقعیت نزدیک‎اند و جزئیات بسیار زیادی در طراحی بازی رعایت شده است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 55
نسخه تست شده روی اندروید 2
حداقل نیازمندی اندروید 6.0 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Rush production
سال انتشار 2019