Wild Beyond

بررس متن: پرستو رحیمی

15+ 12 تا 15 با همراهی والدین

انتخاب و هدایت اعضای گروه برای شرکت در نبرد با استفاده از تفکر استراتژیک

ناشر: Strange Sevens,LLC سال انتشار: 2018

Wild Beyond

15+
12 تا 15 با همراهی والدین

انتخاب و هدایت اعضای گروه برای شرکت در نبرد با استفاده از تفکر استراتژیک

ناشر: Strange Sevens,LLC

سال انتشار: 2018

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
بازیکن با تکیه‌ بر تفکر استراتژیک شانس بیشتری در پیروزی دارد. عامل زمان نبرد بازیکنان را به سمت تصمیم‎گیری در لحظه تشویق می‎کند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
صحنه‎هایی از درگیری و نبرد در بازی وجود دارد که خون یا جراحت در آن به نمایش گذاشته نمی‎شود. بازی در مقابل کاربر دیگر و همچنین موسیقی و رنگ های تند بازی حس هیجان مضاعف را به بازیکن القا می‎کند.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازی در ابتدا با قرار دادن نبردی آموزشی کلیت جریان بازی و نحوه انجام آن را به بازیکن می‎آموزد. کنترل بازی بسیار ساده و نوجوانان بدون پیچیدگی می توانند بر آن مسلط شوند.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی استراتژیک و در سبک بازی‎های کارتی قرار دارد. بازیکن در نقش فرمانده، اعضای ارتش خود را که در قالب تصاویر روی کارت قرار دارند را وارد نبرد می‎کند. هر کارت و هر شخصیت ظاهر و توانایی متفاوتی دارد و نبرد در سراسر کهکشان در حال شکل‎گیری است. در هر نبرد سه دقیقه‎ای بازیکن با ارتقای کارت‎ها و استفاده‎ی صحیح و به موقع استراتژی حمله یا دفاع خود را شکل می‎دهد تا بر دشمن غلبه کند و به پیروزی دست پیدا کند. نوجوانان در کنار بهره‎گیری از تفکر استراتژیک و حل مسئله، تجربه‎ی بازی آنلاین در مقابل کاربران دیگری از سراسر جهان را دارند. خشونت نمایش داده شده زیاد نیست اما کلیت محتوای ارائه شده این بازی را برای کودکان نامناسب کرده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی iOS 2.40 در تاریخ 98/05/30 نوشته‎شده است.

کیفیت

متنوع بودن شخصیت‌های بازی و توانایی منحصر به فرد آنها، تصویرسازی زیبای حمله‎ها و همچنین موسیقی متن هیجان‌انگیز موجب زیباتر شدن فضای بازی می‌شود.

مصرف گرایی

کارت‌های شخصیت‌های مختلف بازی با خرج کردن الماس هایی قابل‌خرید و ارتقا بوده که این الماس‎ها با پیروزی در نبرد‌ها و همچنین باز کردن پکیج‌های روزانه به صورت رایگان و با پرداخت حداقل 2.79$ و حداکثر 139.99$ از طریق خرید‌ درون برنامه‌ به دست می‌آیند.

حریم خصوصی

دسترسی به اینترنت برای بازی لازم است و همچنین بازی لینک مستقیمی در فیس‎بوک و توییتر دارد که بازیکن می تواند در آن عضو شود.

جزئیات برنامه موبایلی
نسخه تست شده روی iOS 2.4
واحد پول رایگان
ناشر Strange Sevens,LLC
سال انتشار 2018