Wild Beyond

thumbnail
۱۵ سال به بالا
۱۲ تا ۱۵ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

انتخاب و هدایت اعضای گروه برای شرکت در نبرد با استفاده از تفکر استراتژیک

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی در ابتدا با قرار دادن نبردی آموزشی کلیت جریان بازی و نحوه انجام آن را به بازیکن می‎آموزد. کنترل بازی بسیار ساده و نوجوانان بدون پیچیدگی می توانند بر آن مسلط شوند.
  بازیکن با تکیه‌ بر تفکر استراتژیک شانس بیشتری در پیروزی دارد. عامل زمان نبرد بازیکنان را به سمت تصمیم‎گیری در لحظه تشویق می‎کند.
  صحنه‎هایی از درگیری و نبرد در بازی وجود دارد که خون یا جراحت در آن به نمایش گذاشته نمی‎شود. بازی در مقابل کاربر دیگر و همچنین موسیقی و رنگ های تند بازی حس هیجان مضاعف را به بازیکن القا می‎کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی استراتژیک و در سبک بازی‎های کارتی قرار دارد. بازیکن در نقش فرمانده، اعضای ارتش خود را که در قالب تصاویر روی کارت قرار دارند را وارد نبرد می‎کند. هر کارت و هر شخصیت ظاهر و توانایی متفاوتی دارد و نبرد در سراسر کهکشان در حال شکل‎گیری است. در هر نبرد سه دقیقه‎ای بازیکن با ارتقای کارت‎ها و استفاده‎ی صحیح و به موقع استراتژی حمله یا دفاع خود را شکل می‎دهد تا بر دشمن غلبه کند و به پیروزی دست پیدا کند. نوجوانان در کنار بهره‎گیری از تفکر استراتژیک و حل مسئله، تجربه‎ی بازی آنلاین در مقابل کاربران دیگری از سراسر جهان را دارند. خشونت نمایش داده شده زیاد نیست اما کلیت محتوای ارائه شده این بازی را برای کودکان نامناسب کرده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی iOS 2.40 در تاریخ 98/05/30 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  متنوع بودن شخصیت‌های بازی و توانایی منحصر به فرد آنها، تصویرسازی زیبای حمله‎ها و همچنین موسیقی متن هیجان‌انگیز موجب زیباتر شدن فضای بازی می‌شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  کارت‌های شخصیت‌های مختلف بازی با خرج کردن الماس هایی قابل‌خرید و ارتقا بوده که این الماس‎ها با پیروزی در نبرد‌ها و همچنین باز کردن پکیج‌های روزانه به صورت رایگان و با پرداخت حداقل 2.79$ و حداکثر 139.99$ از طریق خرید‌ درون برنامه‌ به دست می‌آیند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای بازی لازم است و همچنین بازی لینک مستقیمی در فیس‎بوک و توییتر دارد که بازیکن می تواند در آن عضو شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۴
  واحد پول رایگان
  ناشر Strange Sevens,LLC
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان