Will it Crush

بررس متن: حامد داوری

6+

خرد کردن قطعات بزرگ با استفاده از چرخ دنده‎ها برای کسب امتیاز

ناشر: VOODOO سال انتشار: 2018

Will it Crush

6+

خرد کردن قطعات بزرگ با استفاده از چرخ دنده‎ها برای کسب امتیاز

ناشر: VOODOO

سال انتشار: 2018

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازیکن می‎تواند بدون انجام بازی شاهد پیشرفت خود باشد. این ویژگی باعث شده است که بازی از نظر روش انجام بسیار ساده باشد. به محض ورود به بازی صفحه‎ی اصلی نمایش داده می‎شود. گزینه‎های مورد‎نیاز نیز در پایین و اطراف صفحه جای گرفته‎اند. کمی تسلط بر زبان انگلیسی می‎تواند به درک بهتر گزینه‎های منو کمک کند.
آنچه والدین باید بدانند

در این بازی دو عدد چرخ‎دنده در صفحه‎ی اصلی قرار گرفته است که مداوم و به صورت خودکار در حال چرخش هستند. از بالای صفحه قطعاتی با اندازه و رنگ‎های مختلف به سمت پایین می‎آیند. آن‎ها با برخورد به چرخ‎دنده‎ها خرد شده و به قطعات کوچک‎تر تبدیل می‎شوند و بازیکن امتیاز کسب خواهد کرد. بازیکن می‎تواند با ضربه زدن با انگشت روی صفحه‎ی بازی سرعت حرکت چرخ‎دنده‎ها را افزایش دهد یا هیچ دخالتی در جریان بازی نداشته باشد و تنها با امتیازی که به دست می‎آورد ویژگی‎هایی مانند سرعت، قدرت، درجه‎ی کشش و اندازه‎ی چرخ‎دنده‎ها را به‎روز‎رسانی کند. بازی هیچ هدف آموزشی را دنبال نمی‎کند و تنها برای سرگرمی تهیه شده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی iOS 1.3.6 در تاریخ 98/11/19 نوشته شده است.

کیفیت

پس‎زمینه‎ی بازی تیره و تاریک طراحی شده‎ است و تنها چرخ‎دنده‎های موجود رنگ‎بندی شاد و جذابی دارند. بازیکن می‎تواند در جریان خرد شدن قطعات مشارکتی نداشته باشد. هیچ گونه صداگذاری و موسیقی نیز در بازی شنیده نمی‎شود. این عوامل فضای بازی را به سمت یکنواختی و خسته‎کننده‎ شدن سوق داده است.

مصرف گرایی

بازی دارای خرید درون برنامه‎ای است.

حریم خصوصی

بازی برای اجرا نیاز به اینترنت دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 19
حداقل نیازمندی اندروید 4.4 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 1.3.6
حداقل نیازمندی iOS 10.0 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر VOODOO
سال انتشار 2018