Wind Rider!

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

هدایت شخصیت جهت پرواز بر فراز شهر

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  اگرچه تنها چالش بازیکن عدم برخورد با زمین و ساختمان‎ها است اما رسیدن به خط پایان و کسب مقام اول نیاز به صرف زمان بیشتری در بازی دارد.
  در صورت برخورد شخصیت با هر یک از موانع، تصویر سقوط او بدون نمایش خون یا جراحت در بازی نمایش داده می‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازیکن با ضربه زدن با انگشت بر صفحه‌ی بازی و هدایت شخصیت خود، پرواز بر فراز شهر را با لباس مخصوص پرواز تجربه خواهد کرد. برخورد شخصیت با هر کدام از اشیا شهر مانند ساختمان‎ها موجب سقوط او و باخت در مرحله خواهد شد. چالش‎های متفاوتی مانند سرعت بالا و کسب تمامی امتیازات مرحله نیز در بازی وجود دارد. . بازی هیچ هدف آموزشی‌ای ندارد و جهت سرگرمی تهیه شده است. فیلم های تبلیغاتی بسیاری نیز در جریان بازی قرار دارد که برای حذف آن پرداخت مبلغی لازم است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی iOS 1.12.9در تاریخ 98/12/1 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  طراحی شهر با جزییات بالا و با استفاده از رنگ‎های تند تصویرسازی شده‎ است. نوع حرکت شخصیت در حین پرواز و نمای شهر از بالا موجب تداعی حس واقعی پرواز در بازیکن خواهد شد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای حذف تبلیغات پرداخت مبلغ 3.99 $ لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱۲.۹
  واحد پول رایگان
  ناشر Voodoo
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان