Word Crossy – A crossword game

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

ساخت کلمات معنادار از میان حروف درهم‌ریخته برای ارتقای سواد زبان انگلیسی

  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  سازوکار بازی با پیکان‌هایی جهت‌دار و متن‌های کوتاه به بازیکن آموزش داده می‌شود. بعد از آن تنها سواد بازیکن مشخص کننده‎ی درجه‎ی سختی بازی است.
  بازیکنان با جابه‌جا کردن حروف در ذهنشان، کلمات تازه‌ را کشف می‌کنند و معنای آنها و شیوه صحیح تلفظشان را می‌آموزند. این فعالیت به افزایش دامنه‌ی لغات زبان انگلیسی کودکان و نوجوانان کمک خواهد کرد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی در اصل یک جدول حروف درهم‌ریخته است که بازیکن سعی می‌کند از حروف ارائه شده درابتدای هر مرحله کلمات معنادار بسازد و در جدول قرار دهد. بازی بدون محدودیت زمانی یا محدودیت تعداد حرکات است و کودک می‎تواند در آرامش ساعت‎ها به تفکر و ساخت کلمات جدید بپردازد. مراحل به‌ مرور چالش‌برانگیز می‌شوند. تعداد محدودی نکته‌های کمکی در بازی وجود دارد اما برای داشتن نکته‌ها در تمام مراحل بازیکن مجبور به خرید درون برنامه یا تماشای ویدیوهای تبلیغاتی است. تعداد بالای تبلیغاتی باعث برهم خوردن تمرکز بازیکنان می‎شود. در صورت تمایل به درک معنای کلمات ساخته شده باید به اینترنت وصل شد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی iOS 2.7.4 در تاریخ 98/07/30 نوشته‎شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغات بسیار زیادی در فضای بازی وجود دارد که برای حذفشان و داشتن نکته‌های کمکی به‌صورت نامحدود پرداخت 49.99$ نیاز است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای این بازی تنها برای دانستن معانی کلمات لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۷.۴
  واحد پول رایگان
  ناشر REIN TECHNOLOGY LIMITED
  ارز رایگان