World Of Dinosaurs: Kids

thumbnail
۸ سال به بالا
۶ تا ۸ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

فراگیری تاریخچه زمین و انواع دایناسور‎ها به زبان انگلیسی

سال: 2016
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  فراگیری داستان و فهم آن تنها به تسلط زبان انگلیسی بستگی دارد.
  در هر بخش از داستان اطلاعاتی در مورد زمین، گونه حیوانی و ویژگی‎های هر دایناسور بیان می‎شود. با انتخاب هر دایناسور اطلاعات نوشتاری مرتبط با ویژگی‎های ظاهری و ساختاری نیز قابل‌مشاهده است. همچنین در کنار قابلیت شنیدن متن امکان مطالعه نیز وجود دارد تا به ارتقای زبان انگلیسی کمک کند.
  با انتخاب هرگونه صداهای مختلفی به گوش می‎رسد که برخی همانند غرش بوده و ممکن است با در نظر گرفتن ظاهر برخی از گونه‎های عظیم‌الجثه برای کودکان حساس آزاردهنده باشد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی نسخه اصلاح‌شده‌ی برنامه‎ای با همین عنوان است که در مورد تاریخ و تحولات عصر دایناسورها اطلاعاتی را ارائه می‎کند. کودکان و نوجوانانی که به زبان انگلیسی تسلط دارند به‌تنهایی می‎توانند از اطلاعات این بازی استفاده کنند و دانش خود را در زمینه‎ی گونه شناسی دایناسورها، درک تفاوت‎هایشان، تغییرات کره زمین در طول زمان و اطلاعات مشابه افزایش دهند. اگرچه در صورتی که کودکان و نوجوانان تسلط بر زبان انگلیسی نداشته باشند درک مفاهیم علمی بازی کمی زمان‎بر خواهد بود، اما همچنان با ترجمه متون به‌صورت فردی یا با کمک والدین پایگاه اطلاعاتی مناسبی برای شروع کاوش در دنیای دایناسورها به دست خواهد آمد. تصاویر بازی ثابت بوده اما باید در نظر داشت که گرافیک با کیفیتی در کنار صدای غرش برخی از دایناسورها ممکن است برای برخی از کودکان حساس آزاردهنده باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه 6.2 iOS در تاریخ 97/04/13 بعد از مطالعه بخش رایگان برنامه نوشته‌شده است.

  کیفیت

  طراحی بازی با توجه به جزئیات و در نظر گرفتن تمام تفاوت‎های ریزودرشت میان گونه‎های دایناسورها باعث جذب شدن کودکان و نوجوانان بسیار زیادی به این بازی می‎شود. کودکان بدون در نظر گرفتن داستان می‎توانند به دانش ارائه‌شده در داخل برنامه اکتفا نکنند و تنها عاملی برای تحقیق بیشتر در مورد انواع گونه‎های حیوانی موجود یا منقرض‌شده بپردازند. موسیقی متنی در بازی وجود ندارد اما صدای پس‎زمینه حس حضور در محیط جنگلی و طبیعی را برای بازکنان به وجود می‎آورد. گرافیک بازی دو بعدی و ترکیبی از رنگ‎های مختلف برای ساخت فضایی متناسب با محیط طبیعی است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  به‌جز شش مرحله اول مابقی مراحل با پرداخت 2.99 دلار قابل‌استفاده است.

  دنیای واقعی

  والدین می‎توانند کودکان خود را به موزه ببرند یا دانش‎نامه‎های مرتبط با دنیای دایناسورها را در اختیار فرزندان خود قرار دهند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۶.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر World Of Dinosaurs
  سال انتشار ۲۰۱۶
  ارز رایگان