WOW: World Of Words, Kalamatic

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

حدس و ساخت کلمات با استفاده از حروف در هم

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  چگونگی انجام بازی ساده است اما حدس کلمات در مراحل بالاتر به علت گسترده شدن جدول و پیچیدگی لغات برای بازیکنان چالش‎برانگیز خواهد بود. بازی به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی قابل اجرا است.
  جریان بازی علاوه بر کمک به افزایش دایره‎ی لغات بازیکن می‎تواند در تقویت ذهن او نیز مؤثر باشد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نام اندروید بازی «کلماتیک | Kalamatic بازی حدس کلمات» است. این بازی در سبک ساخت کلمات و هدف آن یافتن کلمات مورد نظر از میان حروف به هم ریخته‎ است. در هر مرحله حروفی در هم وجود دارد که بازیکن با کشیدن انگشت خود روی صفحه‎ی بازی حروف را به هم متصل و کلمات معنادار می‎سازد و جدول هر مرحله را کامل می‎کند. با بالاتر رفتن سطح بازیکن دشواری کلمات و جدول‎ها افزایش پیدا می‎کند. نکته‎های کمکی به صورت محدود و رایگان یا نامحدود و با پرداخت هزینه در بازی قرار دارند. جریان بازی به گسترده شدن دایره‎ی لغات بازیکنان کمک خواهد‎ کرد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی iOS 1.2.1 در تاریخ 99/03/12 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  بازی از مجموعه‎ی مراحل متفاوت تشکیل شده ‎است که هر مجموعه با تم، نام و رنگ مخصوص به خود وجود دارد. با توجه به ساختار یکسان بازی تغییر در رنگ‎ مراحل تا حدی از یکنواختی آن جلوگیری کرده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  جهت در اختیار داشتن سکه برای خرید درون برنامه و در اختیار داشتن نکته‎های کمکی حداقل مبلغ 1.39$ لازم است.

  دنیای واقعی

  والدین می‎توانند تعدادی متفاوتی از حروف الفبا را در اختیار کودک خود قرار داده و کودک با ساخت کلمات معنی‎دار از حروف علاوه بر سرگرم شدن بر دایره‎ی واژگانش نیز بیفزاید.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برای در اختیار داشتن جدول رده‎بندی کاربران و مقایسه‎ی امتیازات به‎دست‎آمده دسترسی به اینترنت لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۲.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Amirahmad Bornaee
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان