Write the Alphabet - Free App for Kids and Toddlers - ABC - Kid - Toddler

thumbnail
۸ سال به بالا
۵ تا ۸ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

آموزش نوشتن حروف الفبای انگلیسی

سال: 2013
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  نوشتن حروف با کشیدن انگشت کودک بر روی صفحه‌ی بازی انجام می‌شود. همراهی والدین با کودک جهت آموزش و کمک به درک بهتر بازی، لازم است.
  در این بازی کودکان با نحوه نوشتن حروف الفبا و تلفظ صحیح هر یک آشنا می‎شوند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی کودک نوشتن حروف الفبای انگلیسی را خواهد آموخت. طرز نوشتن هر یک از حروف به طور مجزا، با کمک انیمیشنی کوتاه و با استفاده از پیکان‎های جهت دار برای کودک نمایش داده می‎شود و همچنین بخش تمرینی نیز در مقابل هر حرف قرار داده شده ‎است که کودک می‎تواند به طور نامحدود نحو‌ه‌ی نوشتن هر حرف را تمرین کند. تمامی حروف به صورت کوچک و بزرگ و همچنین رسم‎‎الخط ساده و تحریری در بازی وجود دارد. حروف توسط گوینده‌ی بازی تلفظ می‎شوند که می‎تواند جهت آموزش تلفظ حروف به کودک بسیار مفید باشد. آموزش هفت حرف ابتدایی حروف الفبا رایگان و برای در اختیار داشتن تمامی مجموعه پرداخت مبلغی لازم است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.8.2 iOS در تاریخ 99/01/18 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  حروف الفبا به چهار حالت بزرگ، کوچک، تحریری و ساده، با گرافیک ساده و قابل درک برای کودکان، در بازی قرار داده شده‌اند. گوینده‌ی بازی صدای هر حرف را به طور واضح تلفظ می‎کند و کودک پس از هر بار انجام صحیح پازل‎ها با صدای دست زدن تشویق می‎شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  پرداخت مبلغ 2.79$ برای در اختیار داشتن تمامی مجموعه لازم است. بخشی در صفحه‌ی ابتدایی بازی به معرفی دیگر محصولات ناشر اختصاص دارد.

  دنیای واقعی

  والدین می‎توانند با استفاده از روش آموزشی بازی، حروف الفبای فارسی را نیز به خردسالان خود آموزش دهند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۸.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Alexandre Minard
  سال انتشار ۲۰۱۳
  ارز رایگان