Wuf Shanti Yoga Fun Machine

بررس متن: حامد داوری

12+ 6 تا 12 با همراهی والدین

آموزش تمرین‌های یوگا و آرام‌سازی ذهن در قالب بازی و ویدیو

ناشر: Wuf Shanti, LLC سال انتشار: 2017

Wuf Shanti Yoga Fun Machine

12+
6 تا 12 با همراهی والدین

آموزش تمرین‌های یوگا و آرام‌سازی ذهن در قالب بازی و ویدیو

ناشر: Wuf Shanti, LLC

سال انتشار: 2017

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
فضای موسیقیایی و شاد برنامه برقراری ارتباط با محتوای بازی را ساده‎تر کرده است. کودکان با تقلید کردن حرکات شخصیت اصلی از دنیای واقعی فاصله می‎گیرند و در دنیای شاد کودکانه‎ی خود غرق می‎شوند.
محتوای آموزشی
در این برنامه تکنیک‌هایی برای تقویت سلامت روح، تمرین‎های فیزیکی، تمرکز، حافظه، تفکر مثبت و ورزش یوگا آموزش داده می‎شود. آموزش‎های همگی به‌صورت مستقیم ولی در قالب بازی، ویدیو و موسیقی طراحی‌شده‌اند تا یادگیری را برای کودکان مفرح و متنوع سازند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
منوی ساده‌ی این برنامه به همراه تعداد محدود گزینه‌های آن استفاده از آن را تا حدود زیادی آسان کرده است. درک بهتر مطالب و ویدیوهای این برنامه، تسلط به زبان انگلیسی را می‌طلبد. کودکان دبستانی برای درک بهتر به کمک والدین خود نیاز خواهند داشت.
آنچه والدین باید بدانند

این برنامه برای سرگرمی و ورزش یوگا طراحی‌شده است و شخصیت سگ بازی (Wuf Shanti) سعی دارد تمریناتی را در قالب بازی و سرگرمی برای آرام کردن ذهن و تفکر مثبت به کودکان و نوجوانان آموزش دهد. Wuf Shanti سگ عروسکی برنامه به‌عنوان نماد یوگا، مراقبه و ذهن هوشیار در دنیا سفر می‎کند تا با موسیقی صلح درونی را به ارمغان بیاورد. این برنامه از سه بخش بازی، ویدیو و موسیقی تشکیل‌شده است. در بخش بازی چهار نوع بازی پازل، بازی حافظه، رنگ‎آمیزی و انتخاب تصویر وجود دارد. انجام بازی‎ها باعث دریافت جملات مثبت و انگیزشی می‎شود. در بخش ویدیو و موسیقی، ویدیوهایی همراه با موسیقی‌های انگیزشی و مثبت برای آموزش تمرینات یوگا و تمرین‎های نرمشی در کنار جملات تأثیرگذار ارائه می‎شود. تمام هدف این برنامه ایجاد سازی محیطی آرام، تفکری مثبت، زندگی شادتر و توجه به زمین مادر است. موسیقی‎های شاد در کنار حرکات ورزشی سگ عروسکی این برنامه به کودکان اجازه می‎دهد تا ارتباط راحت‎تری با محتوای بازی برقرار کنند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/04/15 نوشته‌شده و برمبنای نسخه Android 1.1 است.

کیفیت

گرافیک تصاویر نسبتاً خوب است و موسیقی‌هایی متناسب با سبک برنامه (انرژی‌دهنده) در بخش‌های موسیقی و ویدیو اجرا می‌شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 81
نسخه تست شده روی اندروید 1.1
حداقل نیازمندی اندروید 4.1 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Wuf Shanti, LLC
سال انتشار 2017