Wunderlist: To-Do List & Tasks

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

برنامه‎ای کاربردی برای یادداشت برداری از امور و یادآوری‎شان

سال: 2015
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  برنامه فضایی ساده دارد و بخش‌بندی‌ها در کنار توضیحات در هر بخش به‌طور کامل کاربر را با نحوه‎ی کار با آن آشنا می‌کند.
  این برنامه به کاربر کمک می‌کند تا با سازمان‌دهی کردن و برنامه‎ریزی آشنا شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این برنامه از مجموعه برنامه‎های مایکروسافت است که امکان یادداشت‌برداری از اطلاعات امور شخصی و پروژه‌ها را ایجاد می‎کند. برنامه قابلیت جست‌وجو بر اساس ترتیب حروف الفبا، یادآوری کارهای پیش رو بر اساس تاریخ واردشده، ویرایش اطلاعات، ضمیمه کردن فایل، همگام‌سازی و دسترسی به آنها را در هر زمان و مکانی در اختیار کاربر قرار می‌دهد. امکان اشتراک‌گذاری اطلاعات نیز در برنامه از طریق قرار دادن آدرس ایمیل یا شماره تلفن مخاطبان وجود دارد که در جلسات درسی و کلاس‎ها مفید خواهد بود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی و وب‎سایت اصلی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 3.4.21 iOS در تاریخ 98/08/28 نوشته‎شده است.

  دنیای واقعی

  کاربران می‎توانند با نوشتن امور پیش رو در تقویم از این برنامه الگو بگیرند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  در ابتدا کاربر در صورت نداشتن حساب کاربری مایکروسافت مجبور به ساخت حساب کاربری با قرار دادن آدرس ایمیل، شماره تلفن یا حساب کاربری اسکایپ خود است. دسترسی به اینترنت برای به اشتراک گذاشتن فایل‌ها و ذخیره فایل‌ها الزامی است. اجازه‎ی کاربر برای دسترسی به لیست مخاطبین لازم است و همچنین برنامه مطالبی در مورد حفظ حریم خصوصی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد که او مجبور به تأیید آن است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۳.۴.۲۱
  واحد پول رایگان
  ناشر ۶WunderKinder GmbH
  سال انتشار ۲۰۱۵
  ارز رایگان