WWE Champions

thumbnail
۱۸ سال به بالا

ترکیب قهرمانان کشتی کج آمریکایی با پازل رنگ‎ها برای رقابت در مسابقات

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  شخصیت‎ها با در نظر گرفتن کلیشه‎های جنسیتی طراحی‌شده‌اند و زنان و مردان هر دو پوشش نیمه برهنه در حین مسابقات دارند.
  ترکیب رنگ‎ها و حذف کردنشان ساده و مشخص است و تقریباً هیچ نوآوری یا درجه سختی در آن مشاهده نشده است، اما درک گزینه‎های درهم‌رفته و پرپیچ‌وخم منوی اصلی مانع از درک صحیح جریان بازی می‎شود.
  محتوای بازی بر مبنای ضربه زدن و دعوا کردن شخصیت‎ها قرار دارد. افراد داخل رینگ خشن و عظیم‎الجثه بوده که با ضربات مداوم حریف خود را از پای در می‎آورند. اگرچه ضربات بر اساس حرکت بازیکن در پازل و حذف رنگ‎ها صورت می‌گیرد، اما ظاهر واقع‎گرایانه بازی و الگو گیری شخصیت‌های از افراد واقعی باعث درگیر شدن احساسات بازیکن با جریان مسابقات می‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی نمونه‎ی مسابقات کشتی کج آمریکایی بوده که از روی برنامه تلویزیونی این مجموعه ساخته‌شده است. تمام شخصیت‎های این بازی بر اساس افراد واقعی در مسابقات این مجموعه طراحی‎شده‎اند. بازیکنان در این بازی با انواع خشونت‎های فیزیکی مواجه می‎شوند که برای بردن الزامی است. باوجود اینکه بازیکن در جریان ضربات و خشونت‎های اعمال‌شده بر روی حریف نقش مستقیم ندارد، اما همچنان عملکرد او در بخش پازلی بازی باعث برد یا باخت مسابقه می‎شود. گروه‎های متعددی در طول بازی برای عضویت ارائه می‎شود که برخی از آن‎ها نیاز به پرداخت حق عضویت ماهانه دارد. ظاهر شخصیت‎های واقع‎گرایانه و پوشش نیمه برهنه بوده که در کنار فریاد‎ها و تشویق تماشاگران حس قرار گرفتن در فضای بازی و منتقل شدن هیجانات را تقویت می‎کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 0.302 iOS در تاریخ 97/05/16 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  شخصیت‎های بازی برگرفته‌شده از افراد در دنیای واقعی بوده که از نظر ظاهری و روش حرکات نیز با واقعیت هم‎خوانی دارند. ظاهر شخصیت‎های به‌صورت واقع‎گرایانه طراحی‌شده است که حس هیجان را بیشتر منتقل می‎کند. محیط بازی همانند مسابقه‎ی واقعی است و صداهای پس‎زمینه‎ای تشویق تماشاگران در تمام جریان مسابقه به گوش می‎رسد. فضای بازی و رنگ‎های استفاده‌شده در طراحی بازی تیره و کدر بوده که به‌مرور باعث خسته شدن چشم بازیکن می‎شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای عضویت در گروه VIP نیاز به پرداخت حق عضویت ماهانه 2.99 دلاری وجود دارد. همچنین بسته‎های متعددی برای افزایش اسکناس داخل بازی نیز وجود دارد. تبلیغات ویدیویی و تصویری بی‎وقفه در میانه بازی نمایش داده می‎شوند که به علت اتصال دائمی به اینترنت غیرقابل اجتناب‌اند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  انجام بازی نیاز به اتصال دائمی به اینترنت دارد. لینک‎های عضویت به گروه‎های مختلف در داخل بازی به‌صورت دوره‎ای نمایش داده می‎شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۰.۳۰۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Scopely
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان