Yahtzee with Buddies Dice

بررس متن: پرستو رحیمی

12+ 9 تا 12 با همراهی والدین

ریختن تاس و انتخاب بهترین مجموعه‎ی اعداد از میان آنها

ناشر: Scopely – Top Free Apps and Games LLC

Yahtzee with Buddies Dice

12+
9 تا 12 با همراهی والدین

ریختن تاس و انتخاب بهترین مجموعه‎ی اعداد از میان آنها

ناشر: Scopely – Top Free Apps and Games LLC

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
بخشی برای گفت‌وگو میان بازیکن و حریف وجود دارد که ممکن است در آن از کلمات نامناسب استفاده شود. این بخش از بازی اصلی مجزا است و بازیکن می‌تواند در آن وارد نشود.
سهولت استفاده
در ورود به بازی بخشی آموزشی وجود دارد که سازوکار بازی را به بازیکنان توضیح می‎دهد اما منوی بازی تا حدی شلوغ است. بخش زیادی از این بازی بر روی شانس قرار دارد که کار را برای بازیکنان ساده کرده است.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی کلاسیک تخته‌ای بر پایه‎ی شانس و تصمیم‎گیری صحیح قرار دارد. هر بازیکن لیستی از حالت‎ها را در اختیار دارد که باید تا پایان بازی تا جای ممکن بالاترین امتیاز را در هر حالت کسب کند. در هر نوبت یکی از طرفین فرصت سه بار ریختن تاس دارند تا بالاترین امتیاز را به دست آورند. در هر دور پنج تاس مجزا نمایش داده می‌شود که بازیکن از میان آنها بهترین مجموعه را انتخاب می‎کند (به‌طور مثال انتخاب عدد 6 از هر دور). بعد از تمام شدن هر دور هرکدام از طرفین بازی امتیاز خود را در کارتی امتیازات وارد می‎کنند و درنهایت دارنده امتیاز بالاتر برنده‎ی بازی است. مهم‌ترین ویژگی این بازی امکان انجام آن به‌صورت آنلاین با دوستان و دیگر کاربران از سراسر جهان است که حس واقعی بودن یک بازی تخته‌ای را برای بازیکن تداعی می‌کند. تبلیغات بسیاری در منوی بازی وجود دارد که تمرکز را برهم می‎زند. این بازی در دنیای واقعی برای قمار و شرط‎بندی استفاده می‎شود که در این بازی هیچ مورد مشابهی مشاهده نشده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی iOS 6.8.2 در تاریخ 98/07/28 نوشته‎شده است.

مصرف گرایی

امتیازات به دست آمده در بازی به بازیکن کمک می‌کند که رنگ تاس‌ها، تخته و تم بازی را شخصی‌سازی کند و امکان ریختن تاس‌ اضافی داشته باشد. با پرداخت حداکثر 99.99$ می‎توان به همه این امکانات دست یافت و تبلیغات درون بازی را نیز غیرفعال کرد.

حریم خصوصی

بازیکن می‌تواند با استفاده ازحساب کاربری فیس‌بوک و واتس‎اپ، دوستان خود را به بازی دعوت نماید. دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 87
حداقل نیازمندی اندروید 4.1 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 6.8.2
واحد پول رایگان
ناشر Scopely – Top Free Apps and Games LLC
دنیای واقعی

والدین می‎توانند این بازی را با استفاده از تاس واقعی با فرزندان خود انجام دهند.