Yahtzee with Buddies Dice

thumbnail
۱۲ سال به بالا
۹ تا ۱۲ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

ریختن تاس و انتخاب بهترین مجموعه‎ی اعداد از میان آنها

  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بخشی برای گفت‌وگو میان بازیکن و حریف وجود دارد که ممکن است در آن از کلمات نامناسب استفاده شود. این بخش از بازی اصلی مجزا است و بازیکن می‌تواند در آن وارد نشود.
  در ورود به بازی بخشی آموزشی وجود دارد که سازوکار بازی را به بازیکنان توضیح می‎دهد اما منوی بازی تا حدی شلوغ است. بخش زیادی از این بازی بر روی شانس قرار دارد که کار را برای بازیکنان ساده کرده است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی کلاسیک تخته‌ای بر پایه‎ی شانس و تصمیم‎گیری صحیح قرار دارد. هر بازیکن لیستی از حالت‎ها را در اختیار دارد که باید تا پایان بازی تا جای ممکن بالاترین امتیاز را در هر حالت کسب کند. در هر نوبت یکی از طرفین فرصت سه بار ریختن تاس دارند تا بالاترین امتیاز را به دست آورند. در هر دور پنج تاس مجزا نمایش داده می‌شود که بازیکن از میان آنها بهترین مجموعه را انتخاب می‎کند (به‌طور مثال انتخاب عدد 6 از هر دور). بعد از تمام شدن هر دور هرکدام از طرفین بازی امتیاز خود را در کارتی امتیازات وارد می‎کنند و درنهایت دارنده امتیاز بالاتر برنده‎ی بازی است. مهم‌ترین ویژگی این بازی امکان انجام آن به‌صورت آنلاین با دوستان و دیگر کاربران از سراسر جهان است که حس واقعی بودن یک بازی تخته‌ای را برای بازیکن تداعی می‌کند. تبلیغات بسیاری در منوی بازی وجود دارد که تمرکز را برهم می‎زند. این بازی در دنیای واقعی برای قمار و شرط‎بندی استفاده می‎شود که در این بازی هیچ مورد مشابهی مشاهده نشده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی iOS 6.8.2 در تاریخ 98/07/28 نوشته‎شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  امتیازات به دست آمده در بازی به بازیکن کمک می‌کند که رنگ تاس‌ها، تخته و تم بازی را شخصی‌سازی کند و امکان ریختن تاس‌ اضافی داشته باشد. با پرداخت حداکثر 99.99$ می‎توان به همه این امکانات دست یافت و تبلیغات درون بازی را نیز غیرفعال کرد.

  دنیای واقعی

  والدین می‎توانند این بازی را با استفاده از تاس واقعی با فرزندان خود انجام دهند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازیکن می‌تواند با استفاده ازحساب کاربری فیس‌بوک و واتس‎اپ، دوستان خود را به بازی دعوت نماید. دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۶.۸.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Scopely – Top Free Apps and Games LLC
  ارز رایگان