Yu-Gi-Oh! Duel Links

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

نبرد استراتژیک میان قهرمانان در قالب تصاویر روی کارت‌ها

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بعضی از شخصیت‌های بازی نیز مانند ماکو با در نظر گرفتن کلیشه‎های جنسیتی طراحی شده‎اند و برخی دیگر دارای پوشش نامناسب و نامتعارف‎اند.
  در بازی بخشی وجود دارد که در آن بازیکن می‌تواند سازوکار بازی را بیاموزد، اما فضای بازی به علت تعدد بالای کارت‌ها کمی شلوغ بوده و وارد شدن به بازی زمان‌بر است و به اینترنت پرسرعت نیاز دارد. در هنگام مبارزات با کاهش سرعت اینترنت بازی قطع می‌شود و موجب باخت بازیکن می‌شود.
  بازیکن با تکیه‌ بر تفکر استراتژیک و انتخاب مناسب قهرمان، شانس بیشتری در پیروزی دارد. عامل زمان در هنگام مبارزه بازیکن را به سمت تصمیم‎گیری در لحظه تشویق می‎کند.
  تصاویر برخی شخصیت‌ها مانند اژدهای غول‌پیکر و موسیقی حس هیجان مضاعف را به بازیکن القا می‌کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در ورود به بازی ابتدا بازیکن شخصیت خود را از میان شخصیت‌های معروف مجموعه yu-gi-oh (سبکی از کتاب‎های کمیک و رمان‎های گرافیکی ژاپنی) انتخاب می‌کند و سپس وارد محیط بازی می‌شود. قهرمانانی در قالب تصاویر روی کارت‎اند که هرکدام دارای ظاهر و قدرت متفاوتی‎اند. پس از انتخاب کارت‌های موردنظر، نبرد با حریف در دو حالت تک نفره و در مقابل کاربر دیگری به‌صورت آنلاین آغاز می‌شود. در جریان مبارزات تصویری از خون و یا جراحت نمایش داده نمی‌شود و جریان بازی همانند بیشتر ژانر‎های کارتی فقط به انتخاب کارت مناسب برمی‎گردد. این بازی هیجانی دارد که ناشی از انتخاب صحیح و کاربردی قهرمانان و همچنین بهره‌گیری از تفکر استراتژیک و حل مسئله بازیکن است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی iOS 4.0.0 در تاریخ 98/07/21 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  بازی از گرافیک خوبی برخوردار است. طراحی شخصیت‌های بازی، کارت‌ها و محیط بازی جذاب و متنوع است. کیفیت بالای صداگذاری موجب زیباتر شدن فضای بازی می‌شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  این بازی مبتنی بر خرید درون برنامه نیست اما بازیکن می‌تواند برای ارتقا دادن شخصیت و کارت‌ها و در اختیار گرفتن کارت‌های قدرتمندتر علاوه بر شرکت کردن در مبارزات و انجام مأموریت‌ها به بخش فروشگاه بازی مراجعه و حداکثر 29.99$ پرداخت نماید.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای قرار گرفتن در جریان بازی ضروری است و همچنین بازی لینک مستقیمی در فیس‌بوک دارد که بازیکن می‌تواند در آن عضو شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۴.۰.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Konami Digital Entertainment Co ., Ltd
  سال انتشار ۲۰۱۸
  اقتباس برگرفته شده از کتاب‎های کمیک ژاپنی با عنوان yu-gi-oh
  ارز رایگان