Zapya

بررس متن: پریا کنکاشور

12+

به اشتراک‌گذاری فایل‌ها و برنامه‌ها با کمترین زمان

ناشر: Dewmobile, Inc سال انتشار: 2014

Zapya

12+

به اشتراک‌گذاری فایل‌ها و برنامه‌ها با کمترین زمان

ناشر: Dewmobile, Inc

سال انتشار: 2014

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
محتوای برخی از ویدیوهای موجود مناسب با گروه سنی کودک و نوجوان نیست و شامل هرگونه محتوایی ازجمله روابط بین بزرگسالان، نمایش زنان با پوشش نامناسب، مفاهیم سیاسی و اجتماعی و موضوعاتی از این قبیل است.
سهولت استفاده
در ابتدا به خاطر وجود روش‌های مختلف برای انتقال اطلاعات، کاربر نمی‌تواند به‌سرعت کار با برنامه را آغاز کند، اما به‌تدریج و با خواندن راهنماها، کار با آن آسان‌تر خواهد شد.
آنچه والدین باید بدانند

این برنامه برای انتقال فایل بدون نیاز به اینترنت و با سرعت‌بالا طراحی‌شده است. کاربران با استفاده از این برنامه می‌توانند تمامی فایل‌ها، بازی‌ها، برنامه‌ها و هر آنچه در دستگاه هوشمند خود دارند را به دستگاه‌های دیگر با سرعت ۲ مگابایت در ثانیه انتقال دهند. علاوه بر انتقال اطلاعات قابلیت‌های دیگری از قبیل مکالمه با دوستان در فاصله نزدیک و بدون نیاز به اینترنت و همچنین نمایش ویدیوهایی پرطرفدار روز را نیز دارد. برنامه از ۲۰ زبان مختلف ازجمله فارسی نیز پشتیبانی می‌کند که این امکان، استفاده از برنامه را برای کاربران فارسی‌زبان آسان‎تر کرده است. کاربر از سه طریق می‌تواند فایل‌های خود را منتقل کند: روش اول، ایجاد یک گروه از دوستان است که همگی به این برنامه دسترسی دارند؛ روش دوم، ایجاد یک کد QR شخصی برای هر فایل و اسکن شدن آن کد توسط گوشی گیرنده است؛ و روش آخر، ارسال فایل به افرادی است که در نزدیکی کاربر وجود دارند. از دیگر قابلیت‌های این برنامه به اشتراک‌گذاری و مشاهده‎ی ویدیوهای رایج است که بر اساس میزان استقبال از آنها مرتب‌شده‌اند. محتوای بسیاری از ویدیوهای برای گروه سنی کودک و نوجوان نامناسب است و هیچ ارتباطی به محتوای اصلی برنامه ندارد. کاربران برای ورود به پروفایل شخصی نیاز دارند تا از طریق یکی از شبکه‌های اجتماعی خود فیس‎بوک، توئیتر و یا اینستاگرام وارد برنامه شوند. برنامه همچنین پیشنهاد‌هایی جهت دانلود برنامه‌های کاربردی دیگر به بازیکن ارائه می‌دهد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه 5.7.9 Android در تاریخ ۹۸/0۲/۲۹ نوشته‌شده است.

مصرف گرایی

در برنامه پیشنهاد‌هایی جهت دانلود برنامه‌های کاربردی دیگر وجود دارد. همچنین تبلیغاتی از سایر بازی‌ها و برنامه‌ها نیز نمایش داده می‌شود.

حریم خصوصی

علاوه بر دسترسی برنامه به حساب کاربری شبکه‎های اجتماعی کاربر، این برنامه به دوربین، میکروفون و همچنین به محتوای کلیه برنامه‌های موجود روی دستگاه هوشمند کاربر دسترسی خواهد داشت.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 11
نسخه تست شده روی اندروید 5.7 9
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Dewmobile, Inc
سال انتشار 2014