Zen Studio meditation for kids

بررس متن: پرستو رحیمی

7+

رنگ‌آمیزی طرح‌های گوناگون در جهت افزایش تمرکز و آرامش

ناشر: EDOKI ACADEMY سال انتشار: 2015

Zen Studio meditation for kids

7+

رنگ‌آمیزی طرح‌های گوناگون در جهت افزایش تمرکز و آرامش

ناشر: EDOKI ACADEMY

سال انتشار: 2015

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
این برنامه با تمرین تمرکز به کودک کمک می‌کند تا بر اضطراب خود غلبه کند و آرامش بیشتری داشته باشد که خود باعث بهبود مهارت‌های اجتماعی و اعتمادبه‌نفس در کودک می‌شود. همچنین کودک می‌تواند طرح‌هایی را به‌صورت آزادانه و در رنگ‌های متنوع خلق کند که موجب افزایش خلاقیت در او می‌شود.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
رنگ‌آمیزی‌ها با کشیدن انگشت کودک بر روی صفحه بازی انجام می‌شود. اندازه مثلث‌های صفحه نقاشی قابل‌تغییر است که با بزرگ کردن آنها کار رنگ‌آمیزی آسان‌تر انجام می‌شود.
آنچه والدین باید بدانند

کودک در این برنامه صفحه‎ای از مثلث‌ها را رنگ می‎کند. او ابتدا طرح خام موردنظر خود را از میان طرح‌هایی به شکل اشیاء و حیوانات انتخاب می‎کند، سپس با انتخاب از میان طیف وسیع رنگ های ارائه شده و با کشیدن انگشت خود بر روی صفحه‎ی بازی، آنها را رنگ‌آمیزی می‎کند. انتخاب دیگر کودک در این برنامه استفاده از صفحه‎ای خالی برای خلق طرح شخصی و رنگ‎آمیزی آن است. بعد از خارج شدن از برنامه رنگ‌آمیزی‌ها در هر مرحله‌ای ذخیره می‌شوند، بنابراین کودک می‌تواند در زمان‎هایی هرچند کوتاه نیز از برنامه و طرح خود استفاده کند. این برنامه به کودک کمک می‎کند تا در زمان حال باشد و بر روی یک کار ساده همچون رنگ کردن تمرکز کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.16 iOS در تاریخ 98/08/19 نوشته‎شده است.

کیفیت

در این برنامه تنوع طرح‌ها، رنگ‌ها و پخش موسیقی متن آرام‌بخش در حین رنگ‌آمیزی موجب ایجاد فضایی دلپذیر شده است.

مصرف گرایی

تعدادی از طرح‌ها به‌صورت رایگان در اختیار کودک قرار می‌گیرد اما برای در اختیار داشتن تمامی آنها مبلغ 2.99$ لازم است. ویدیوی تبلیغاتی از دیگر بازی‌های ناشر در صفحه اصلی برنامه وجود دارد که بازیکن در صورت تمایل می‌تواند آن را تماشا کند.

جزئیات برنامه موبایلی
نسخه تست شده روی iOS 1.16
واحد پول رایگان
ناشر EDOKI ACADEMY
سال انتشار 2015