Zen Studio meditation for kids

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

رنگ‌آمیزی طرح‌های گوناگون در جهت افزایش تمرکز و آرامش

سال: 2015
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  رنگ‌آمیزی‌ها با کشیدن انگشت کودک بر روی صفحه بازی انجام می‌شود. اندازه مثلث‌های صفحه نقاشی قابل‌تغییر است که با بزرگ کردن آنها کار رنگ‌آمیزی آسان‌تر انجام می‌شود.
  این برنامه با تمرین تمرکز به کودک کمک می‌کند تا بر اضطراب خود غلبه کند و آرامش بیشتری داشته باشد که خود باعث بهبود مهارت‌های اجتماعی و اعتمادبه‌نفس در کودک می‌شود. همچنین کودک می‌تواند طرح‌هایی را به‌صورت آزادانه و در رنگ‌های متنوع خلق کند که موجب افزایش خلاقیت در او می‌شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  کودک در این برنامه صفحه‎ای از مثلث‌ها را رنگ می‎کند. او ابتدا طرح خام موردنظر خود را از میان طرح‌هایی به شکل اشیاء و حیوانات انتخاب می‎کند، سپس با انتخاب از میان طیف وسیع رنگ های ارائه شده و با کشیدن انگشت خود بر روی صفحه‎ی بازی، آنها را رنگ‌آمیزی می‎کند. انتخاب دیگر کودک در این برنامه استفاده از صفحه‎ای خالی برای خلق طرح شخصی و رنگ‎آمیزی آن است. بعد از خارج شدن از برنامه رنگ‌آمیزی‌ها در هر مرحله‌ای ذخیره می‌شوند، بنابراین کودک می‌تواند در زمان‎هایی هرچند کوتاه نیز از برنامه و طرح خود استفاده کند. این برنامه به کودک کمک می‎کند تا در زمان حال باشد و بر روی یک کار ساده همچون رنگ کردن تمرکز کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.16 iOS در تاریخ 98/08/19 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  در این برنامه تنوع طرح‌ها، رنگ‌ها و پخش موسیقی متن آرام‌بخش در حین رنگ‌آمیزی موجب ایجاد فضایی دلپذیر شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تعدادی از طرح‌ها به‌صورت رایگان در اختیار کودک قرار می‌گیرد اما برای در اختیار داشتن تمامی آنها مبلغ 2.99$ لازم است. ویدیوی تبلیغاتی از دیگر بازی‌های ناشر در صفحه اصلی برنامه وجود دارد که بازیکن در صورت تمایل می‌تواند آن را تماشا کند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱۶
  واحد پول رایگان
  ناشر EDOKI ACADEMY
  سال انتشار ۲۰۱۵
  ارز رایگان