Zombie Catchers

thumbnail
۱۴ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

شکار زامبی‎ها در شرایط متفاوت با استفاده از قدرت تفکر استراتژیک

سال: 2014
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  توضیحات مربوط به چگونگی بازی در متن‎های کوتاهی به بازیکن آموزش داده می شود. کنترل شخصیت بسیار آسان بوده و توسط دکمه‎های جهت‎دار بر روی صفحه بازی انجام می شود. شکار برخی از زامبی‎ها به علت پوشیده شدن بدن آنها توسط بشکه یا جعبه های فلزی چالش بیشتری به همراه دارند.
  شکار زامبی‎ها در کوتاه‎ترین زمان، برای ممانعت از فرار آنها یا به دام انداختن هر یک از آنها موجب ارتقای تفکر استراتژیک در بازیکنان خواهد شد.
  بازی در فضای کشورهایی مانند چین نیز انجام می‎شود که اشیایی مانند اژدهایی پارچه‎ای به نمایش درآمده است.
  شخصیت با انواع سلاح مانند کمان تیغه‏‎دار زامبی‎ها را شکار می‎کند و پس از شکار شدن در محفظه‎ای مشابه به زندان اسیر می‎شوند. همچنین برای به دست آوردن مواد غذایی، زامبی‎ها در دستگاهی چندین بار فشرده می‎شوند که در هر بار فشردگی برای چند لحظه کم رنگ می‎شوند اما تصاویری از جراحت یا خون‎ریزی در بازی به نمایش گذاشته نمی‎شود. تعقیب زامبی‎ها موجب ایجاد شدن حس هیجان مضاعف در کودک می‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  شخصیت بازی موجود کوچک سبز رنگ و با گرافیک کارتونی است که در محیط‎های گوناگون انواع زامبی‎ها را شکار کرده و با استفاده از آنها معجون و دیگر مواد غذایی برای ساکنین شهر تهیه می کند تا امتیاز به دست آورد. بازیکن با قرار دادن تله (گذاشتن مغز) زامبی‎ها را از مخفیگاه خود خارج می‎کند اما زامبی‎ها نسبت به حرکت بازیکن حساس‎اند و به سرعت فرار می‎کنند که بازیکن با حرکت به سمت جلو، عقب، جهش و با عبور از موانع به تعقیب آنها می‎پردازد. به کمک کمان و سلاح‌های دیگر زامبی‎ها شکار می‎شوند. اگرچه بازی برای سرگرمی ساخته شده است اما موفقیت در بازی نیازمند در پیش گرفتن استراتژی مناسب و سرعت عکس العمل بالا توسط بازیکن است و برای کودکان علاقه‎مند به دنیای زامبی‎ها به طور حتم جذاب است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی و وب سایت اصلی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.26.0 iOS در تاریخ 98/10/09 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  بازی در تم‎های متفاوت مانند جنگل و زیر آب به همراه انواع زامبی با شکل‎های ظاهری و توانایی‎های منحصر به فرد تصویر سازی شده است. سلاح‎های بازی نیز متنوع و با کاربردهای مختلف طراحی شده‎اند که موجب مهیج‎تر شدن فضای بازی می‎شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  امتیازات جمع‌آوری‌شده در بازی امکان مجهز کردن شخصیت به انواع سلاح و امکاناتی نظیر سرعت بیشتر را در اختیار بازیکن قرار می‎دهد و همچنین او می‌تواند با پرداخت حداکثر مبلغ 49.99$ توانایی شخصیت‌ را بهبود بخشد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی لینکی در فیس بوک دارد

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۲۶.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Two Men and a Dog Oy
  سال انتشار ۲۰۱۴
  ارز رایگان