Zombie Gunship Survival

thumbnail
۱۳ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

پرواز با یک هواپیمای جنگی و محافظت از انسان‌‎ها در برابر زامبی‌‎ها

سال: 2020
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازیکن هدایت پرواز را برعهده ندارد او تنها باید با لمس صفحه‎‌ی بازی به سمت مکان‎‌های متفاوت برود و نشانه‌‎گیری و شلیک کند. اغلب زامبی‎‌ها با یک گلوله از بین نمی‎‌روند به خصوص که نوع حرکت آن‎‌ها و شلیک از سمت هواپیما نشانه‌‎گیری را سخت کرده است. با پیش رفتن در مراحل تعداد زامبی‌‎ها بیشتر می‎‌شود و آن‎‌ها از جهت‌‎های متفاوت به سمت انسان‎‌ها حرکت می‎‌کنند.
  بازیکن باید مکان‌‎های بازی را جست‎‎جو کند و با پیدا کردن زامبی‎‌ها با دقت به سمت آن‌‎ها نشانه‌‎گیری کند. در صورتی که بازیکن تمرکز خود را از دست بدهد و به خوبی زامبی‌‎ها را زیر نظر نداشته باشد آن‎‌ها به محل استقرار انسان‎ها می‌‎رسند و بازیکن بازنده خواهد شد. بازیکن باید سربازان دیگر را نیز فرماندهی کند و تاکتیک مناسب برای حمله در پیش بگیرد.
  محیط بازی جنگی است. در ابتدای هر مرحله تصاویر رنگی از انواع تفنگ‌‎ها، ناو، هواپیما و سربازان نمایش داده می‎‌شود اما در جریان بازی تصاویر سیاه و سفید هستند. جزئیاتی از زامبی‌‎ها، جراحت و خونی در بازی وجود ندارد اما شباهت اجزای بازی به واقعیت، صدای گلوله‌‎ها و تلاش برای محافظت از انسان‎‌ها هیجان زیادی دارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازی فضایی جنگی دارد و هدف آن محافظت از انسان‎‌ها در مقابل زامبی‌‎‎ها است. برخلاف اغلب بازی‎‌ها با محتوای نبرد با زامبی این بازی فضایی متفاوت و خشونت کمتری دارد. بازیکن سوار بر یک هواپیمای جنگی است و بر فراز مکان‎‌های متفاوت مانند ناو‎های جنگی، شهر‎ها و پادگان نظامی در حال گردش است. ارتفاع بازیکن نسبت به سطح زمین زیاد است بنابراین هیچ جزئیاتی از زامبی‎‌ها مشخصی نیست به خصوص که او دید در شب (night vision) نیز دارد و تمامی بازی را به صورت سیاه و سفید می‎‌بیند. در تصویر بازی زامبی‌‎ها به رنگ سیاه و انسان‎‌ها به رنگ سفید مشخص شده‎‌اند بازیکن باید زامبی‎‌ها را هدف قرار داده و به سمت آن‎‌ها شلیک کند. هر مرحله مأموریت ویژه‌‎ای دارد که صدایی از پشت بی‎‌سیم آن را برای بازیکن شرح می‌‎دهد اما در تمامی آن‎‌ها هدف اصلی از بین بردن زامبی‌‎ها است. پرواز بر فراز مکان‎‌های متفاوت، صدای فرمانده، شلیک گلوله‌‏ها و از بین بردن زامبی‌‎ها بسیار واقعی طراحی شده است و هیجان زیادی را به بازیکن منتقل می‌‎کنند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎‌شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎‌ی 1.6.14 iOS در تاریخ 99/09/24 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  اغلب بازی سیاه و سفید است اما تمامی محیط‌‎ها به خوبی و با جزئیات طراحی شده‎‌اند. بازیکن سوار بر یک هواپیمای جنگی C-130 است و سلاح‌‎های متفاوتی در اختیار دارد او بر فراز دریاها و خشکی‎‌ها پرواز می‌‎کند و از مکان‌‎های متفاوتی مانند ناو جنگی و انسان‌‎های بی‌دفاع محافظت می‎‌کند. بازیکن صدای فرمانده‎‌ی خود را از پشت بی‎‌سیم می‌‎شنود که به همراه صدای گلوله‌‎ها حس واقعی قرار گرفتن در محیطی جنگی را برای بازیکن تداعی می‌‎کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  با موفقیت در هر مأموریت تفنگ‌‎ها و امکانات جدیدی فعال می‌‎شوند. با پرداخت حداقل مبلغ 1.39$ و خرید درون برنامه نیز این امکانات قابل دسترسی هستند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۶.۱۴
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۶.۱۴
  واحد پول رایگان
  ناشر Flaregames GmbH
  سال انتشار ۲۰۲۰
  ارز رایگان