Zombie Hunter

بررس متن: پریا کنکاشور

12+

کشتن زامبی‌ها و نجات مردم شهر

ناشر: Genera Games سال انتشار: 2014

Zombie Hunter

12+

کشتن زامبی‌ها و نجات مردم شهر

ناشر: Genera Games

سال انتشار: 2014

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
هنگام شلیک به زامبی‌ها و کشته شدن آنها صحنه‌های خونریزی به‌صورت آهسته نمایش داده می‎شود و همچنین در صورتی که بازیکن موفق به کشتن زامبی نشود، شهروند مورد هدف به‌سرعت توسط زامبی کشته می‎شود. ظاهر زامبی‎ها با جزئیات دقیق طراحی‌شده که حس ترس را به بازیکنان منتقل می‎کند. انواع سلاح با اندازه و عناوین مختلف در جریان بازی در اختیار بازیکن قرار دارد که همگی شبیه‎سازی نسخه‎های واقعی اسلحه‎ در دنیای واقعی‌اند.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
کلیشه‎های جنسیتی به‌وضوح در این بازی نمایش داده‌شده است و یکی از شخصیت‎های زن به‌عنوان تک‎تیرانداز و آغازکننده بازی در لباس‎های نیمه برهنه و برجسته کننده اندام ظاهر می‎شود. شخصیت زن تک‌تیرانداز تنها به دید ابزاری و تبلیغاتی طراحی‌شده است و ویژگی‎های ظاهری یا مهارتی او در جریان اصلی بازی بی‌تأثیر است.
سهولت استفاده
شهروندانی که مورد هجوم زامبی قرار می‌گیرند با نشانه‌هایی مشخص‌شده‌اند تا بازیکن به‌وسیله اسلحه‌ی در اختیار، زامبی‌ها را هدف قرار داده و شهروندان را نجات دهد. آموزش اولیه در کنار نحوه‎ی عملکرد ساده‎ی گزینه‎های تیراندازی مانع از سخت شدن و دشواری کنترل بازی شده است.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی ازجمله بازی‌های هیجانی و نسبتاً جنگی است که در آن بازیکن برای نجات مردم شهر از دست زامبی‎ها به آنها حمله می‎کرده و زامبی‎ها را نابود می‎کند. شخصیت بازی در نقش تک‎تیرانداز قرار دارد و به‌وسیله اسلحه‌ی در اختیار، روی اهداف (زامبی‎ها) متمرکز می‎شود تا قبل از صدمه دیدن شهروندان نابود شوند. در طی بازی و با رفتن به مراحل بالاتر تعداد زامبی‌های شهر افزایش پیدا می‌کند و همچنین بازیکن می‌تواند از سلاح جدیدی استفاده کند. بعد از برخورد تیر به زامبی‎ها تصویر آهسته می‎شود و با جزئیات خون‎ریزی و تیر برخورد کرده به زامبی نشان داده می‎شود. در کنار تصاویر پرخون و پرتنش هیچ یادگیری یا مهارتی در بازی شکل نمی‎گیرد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 2.4.2 Android در تاریخ ۹۷/۱۱/۱۸ نوشته‌شده است.

کیفیت

تصاویر و صداهای موجود در بازی از کیفیت نسبتاً خوبی برخوردارند. ظاهر شخصیت‎ها به واقعیت نزدیک است و برای افزایش میزان هیجان در زمان شلیک تصاویر به‌صورت آهسته نمایش داده می‎شوند. تصاویر و صدای شلیک از هماهنگی بالایی برخوردارند.

حریم خصوصی

این بازی به تصاویر ذخیره‌شده، فایل‌های موجود، تماس‌ها و اطلاعات دستگاه دسترسی می‎گیرد که هیچ‌کدام در جریان بازی تأثیری ندارند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 66
نسخه تست شده روی اندروید 2.4.2
حداقل نیازمندی اندروید ۲.۳.۳ و بالاتر
حداقل نیازمندی iOS ۸.۰ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Genera Games
سال انتشار 2014