Zombie Killer Squad

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

کمک به گروهی از قاتلان زامبی برای فرار از دستشان

سال: 2013
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی کنترل خوبی دارد اما گاهی اوقات شخصیت در حال حرکت به فرمان بازیکن پاسخ نمی‌دهد و حرکت او با تأخیر انجام می‎شود. آشنایی با سازوکاری بازی حتی برای بازیکنان تازه‎کار نیاز به زمان زیادی ندارد.
  در صورت برخورد شخصیت با زامبی‌ها توسط آنها خورده شده و خون او به اطراف پخش می‌شود. صدای زامبی‌ها و موسیقی در حال پخش در بازی باعث بیشتر شدن فضای اضطراب‌آور می‌شود، البته حالت کارتونی گرافیک بازی از نزدیک شدن محتوای ارائه‌شده به واقعیت جلوگیری می‌کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  شخصیت بازی سعی می‌کند با دویدن به سمت جلو و جهش، امتیازهای هر مرحله را به دست آورد، اما زامبی‌هایی در مسیر او قرار دارند که برخورد با هرکدام از آنها موجب باخت بازیکن و شروع مرحله از ابتدا می‌شود. در اصل این بازی از نوع دویدن تا بی‌نهایت است که با شخصیت‎های زامبی تلفیق‌شده است. بازیکن از سلاح‌هایی برای از بین بردن زامبی‌ها استفاده می‌کند و با کشتن زامبی بیشتر امتیاز بازیکن بالاتر می‌رود و سلاح‌ها و امکانات بیشتری در اختیار او قرار می‌گیرد. بازی هیچ هدف آموزشی ندارد و تنها برای سرگرمی ساخته‌شده است که برای نوجوانان وابسته به دنیای مردگان و زامبی‎ها به‌طور حتم جذابیت بالایی دارد به‌خصوص که در صورت برخورد شخصیت با زامبی خون در تصویر پخش می‎شود هیجان بازی را بالا می‎برد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 2.4.5 iOS در تاریخ 98/03/23 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  تصویرسازی شخصیت‌ها جذاب و تا حدی کمدی است. فضای بازی تکراری و رنگ‌های استفاده‌شده محدود است. تنوعی در طراحی زامبی‌ها وجود ندارد و موسیقی استفاده‌شده در بازی یکنواخت است

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  امتیازات جمع‌آوری‌شده به بازیکن امکان ارتقای سلاح‌های خود و بیشتر کردن قدرت و سرعت شخصیت را می‌دهد و همچنین او می‌تواند با پرداخت مبالغ متفاوت، سلاح‌ها و توانایی شخصیت‌ها را بهبود بخشد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازیکن می‌تواند با حساب کاربری فیس بوک خود وارد بازی شود و رکورد خود را با دیگر بازیکنان به اشتراک بگذارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۴.۵
  واحد پول رایگان
  ناشر BD HOLDINGS,INC
  سال انتشار ۲۰۱۳
  ارز رایگان