Zombie Killer Squad

بررس متن: پرستو رحیمی

12+

کمک به گروهی از قاتلان زامبی برای فرار از دستشان

ناشر: BD HOLDINGS,INC سال انتشار: 2013

Zombie Killer Squad

12+

کمک به گروهی از قاتلان زامبی برای فرار از دستشان

ناشر: BD HOLDINGS,INC

سال انتشار: 2013

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
در صورت برخورد شخصیت با زامبی‌ها توسط آنها خورده شده و خون او به اطراف پخش می‌شود. صدای زامبی‌ها و موسیقی در حال پخش در بازی باعث بیشتر شدن فضای اضطراب‌آور می‌شود، البته حالت کارتونی گرافیک بازی از نزدیک شدن محتوای ارائه‌شده به واقعیت جلوگیری می‌کند.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازی کنترل خوبی دارد اما گاهی اوقات شخصیت در حال حرکت به فرمان بازیکن پاسخ نمی‌دهد و حرکت او با تأخیر انجام می‎شود. آشنایی با سازوکاری بازی حتی برای بازیکنان تازه‎کار نیاز به زمان زیادی ندارد.
آنچه والدین باید بدانند

شخصیت بازی سعی می‌کند با دویدن به سمت جلو و جهش، امتیازهای هر مرحله را به دست آورد، اما زامبی‌هایی در مسیر او قرار دارند که برخورد با هرکدام از آنها موجب باخت بازیکن و شروع مرحله از ابتدا می‌شود. در اصل این بازی از نوع دویدن تا بی‌نهایت است که با شخصیت‎های زامبی تلفیق‌شده است. بازیکن از سلاح‌هایی برای از بین بردن زامبی‌ها استفاده می‌کند و با کشتن زامبی بیشتر امتیاز بازیکن بالاتر می‌رود و سلاح‌ها و امکانات بیشتری در اختیار او قرار می‌گیرد. بازی هیچ هدف آموزشی ندارد و تنها برای سرگرمی ساخته‌شده است که برای نوجوانان وابسته به دنیای مردگان و زامبی‎ها به‌طور حتم جذابیت بالایی دارد به‌خصوص که در صورت برخورد شخصیت با زامبی خون در تصویر پخش می‎شود هیجان بازی را بالا می‎برد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 2.4.5 iOS در تاریخ 98/03/23 نوشته‎شده است.

کیفیت

تصویرسازی شخصیت‌ها جذاب و تا حدی کمدی است. فضای بازی تکراری و رنگ‌های استفاده‌شده محدود است. تنوعی در طراحی زامبی‌ها وجود ندارد و موسیقی استفاده‌شده در بازی یکنواخت است

مصرف گرایی

امتیازات جمع‌آوری‌شده به بازیکن امکان ارتقای سلاح‌های خود و بیشتر کردن قدرت و سرعت شخصیت را می‌دهد و همچنین او می‌تواند با پرداخت مبالغ متفاوت، سلاح‌ها و توانایی شخصیت‌ها را بهبود بخشد.

حریم خصوصی

بازیکن می‌تواند با حساب کاربری فیس بوک خود وارد بازی شود و رکورد خود را با دیگر بازیکنان به اشتراک بگذارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 36
حداقل نیازمندی اندروید 2.2 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 2.4.5
واحد پول رایگان
ناشر BD HOLDINGS,INC
سال انتشار 2013