Zombie Tsunami

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

هدایت گروهی از زامبی‌ها با توجه به موانع پیش رو برای ثبت رکورد بالاتر

سال: 2017
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  چگونگی بازی و توضیحات مربوط به آن در متن‌های کوتاه به بازیکن آموزش داده می‌شود. کنترل تعداد بالای زامبی‌ها در برخی موارد چالش‌برانگیز است اما در کل دشواری بازی برای گروه سنی بالا نیست.
  عبور از برخی موانع نیازمند کار گروهی تعداد بالایی از زامبی‎ها است. این بازی به صورت غیرمستقیم به کودک می‎آموزد که کار گروهی راهی برای رسیدن به موفقیت بیشتر است.
  بازی در شهرهای مختلف انجام می‌شود و مهم‌ترین بناهای هر شهر نمایش داده می‎شود، مانند اهرام مصر. کودک به صورت غیرمستقیم شناختی در مورد این بناهای تاریخی و موقعیتشان از نظر جغرافیایی به دست می‎آورد.
  شخصیت‌های بازی در اثر برخورد با بمب، افتادن از دره‌ و روش‎های دیگر از بین می‌روند و ناپدید می شوند که البته حالت کارتونی گرافیک بازی از نزدیک شدن محتوای ارائه‌شده به واقعیت جلوگیری می‌کند. موسیقی بازی، طراحی چهره زامبی‌ها و همچنین رنگ‌های تند استفاده‌شده موجب ایجاد شدن هیجان مضاعف در کودک می‌شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  شخصیت اصلی بازی یک زامبی با گرافیک کارتونی بوده که سعی دارد با حرکت به سمت جلو و جهش از موانع پیش رو مانند ماشین‌ها و دره‌ها عبور کند. عبور از موانع به معنای کسب امتیاز در هر مرحله است. شخصیت اصلی با گاز گرفتن انسان‌ها، آنها را نیز به زامبی تبدیل می‌کند و بر تعداد زامبی‌ها می‌افزاید. زامبی‌ها در اثر برخورد با موانع از بین می‌روند و تنها زمانی بازی به پایان می‎رسد که تمامی زامبی‎ها نابود شوند. بازی هیچ هدف آموزشی ندارد و تنها برای سرگرمی ساخته‌شده است که برای کودکان علاقه‌مند به دنیای زامبی‎ها می‌تواند جذاب باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 4.1.2 iOS در تاریخ 98/06/06 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  مراحل بازی در محیط‌ها و شهرهای متنوعی تصویرسازی شده است. طراحی شخصیت‌های فانتزی است و موسیقی متن بر جذابیت بازی می‌افزاید.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  امتیازات جمع‌آوری‌شده به بازیکن امکان مجهز کردن زامبی‌ها به تجهیزاتی همچون لیزر را می‌دهد و همچنین او می‌تواند با پرداخت حداکثر 99.99$ پول واقعی، توانایی شخصیت‌ها را بهبود بخشد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی لینکی در فیس‌بوک و توییتر دارد و بازیکن می‌تواند با استفاده از حساب کاربری فیس‌بوک رکورد خود را با دیگر بازیکنان به اشتراک بگذارد و دوستان خود را به انجام بازی دعوت کند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۴.۱.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Mobigame
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان